Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi baja lehet a kislánynak?

Mi baja lehet a kislánynak?

Figyelt kérdés

9 éves. Ma a fiam ott aludt volna a lánynál, de az utolsó pillanatban kérte, hogy vigyem haza. Persze nagyon sírt, ő csak 3 éves. Először aludt volna ott, bár mamáéknál már többször aludt. Szóval az, hogy én nem vagyok ott nem is kellett volna hogy probléma Legyen.

Kislány bepánikolt, ő is sírt, már nem akarta, hogy ott maradjunk. Később anyukája azt mondta, hogy orvoshoz akarja vinni, mert folyton pánikol, olyankor fáj a hasa, szédül, zokog. Valóban kissé túlérzékeny, de nem mondanám orvosi esetnek. Anyukáját megértem persze, hogy aggódik. Én attól tartok az ilyen problémát nyugtatóval csillapítják csupán. ..


2018. júl. 25. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Pszichoterapia is letezik am. Az nem normalis, hogy egy kisgyereknek ilyen szorongasos, panikos rohamai legyenek. Felnottnel sem, de gyereknel azt gondolom, meg nagyobb problema. (Mondom ezt ugy hogy gyerekkorom ota panikbeteg vagyok)
2018. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%
Majd a kislány anyukája megbeszéli az orvossal, mi lehet a baj.
2018. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Valószínűleg ! Ezt most miért kellett ideböfögnöd, ha érdemi dolgot nem tudsz mondani? Tök ideges vagyok nagyon sajnálom ami ma este történt mi is ő is nehezen aludt el, akkor légyszíves vagy válaszolj értelmeset, mint #1 vagy lehet tovabbgörgetni. H.lye troll.

2018. júl. 25. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Elég erős szorongasa lehet a kislánynak. Én úgy gondolom, h az ilyesmi nagy többségében a szülők problémáinak kivetülése. Szóval ott a családban nagy gondok lehetnek :(
2018. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!