Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mivel potoljam a vitaminokat...

Mivel potoljam a vitaminokat ha nem eszik hust a fiam?

Figyelt kérdés
3 éves lesz és csak a kolbászt vagy ahhoz hasonlo kinézetű szalámit eszi meg.Máshoz hozzá se hajlandó érni.Kell valami vitamin vagy bármi ilyenkor?(mi eszünk húst,tesója ismielőtt azt irnátok hogy biztos mi szoktattuk rá)
2018. szept. 13. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Fasírtot nem eszi meg?

Azt csinálhatsz neki te is.


Amúgy orvossal beszéld meg, ő ismeri a gyereked.

2018. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Inkább fehérjékkel próbáld pótolni, hüvelyesek,tojás,gomba,sajtok,túró.

Meg próbáld a szaftosabb húsokat,húsgolyókat, a szárazabb sült húsokat én fiam se eszi szívesen.

2018. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell szerintem semmit pótolni, mi alig eszünk húst (kolbászt sem) nem lesz ettől senkinek baja, sőt.
2018. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Mivel a húsban nincs vitamin, így nem kell pótolnod semmit. A megfelelő mennyiségű fehérjefogyazstás legyen meg.
2018. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajtot sem eszi,nem ér hozzá.Joghurtot,krémturot kap,fasirtot se eszi meg,spagettit se eszi meg ha atésztán egy darabka darálthust is lát.

Doki is a zöldségeket,tojást javasolta még csak gondoltam hátha van akinek tapasztalata van ebben,de köszönm a válaszokat.

2018. szept. 14. 10:07
 6/6 anonim válasza:
36%
A vitaminokat, egyébkènt is pótolni kell (kéne), leginkább B vitaminok vannak a húsokban, a marhában van D is, de ezek száma elenyésző. Ehhez még hozzájön hogy a vitamink hőérzékenyek, tehát ma megfőzöd, vagy megsütöd a húst, a vitamin tartalma nagyjából nulla.
2018. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!