Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tudtok olyan wellness hotelt,...

Tudtok olyan wellness hotelt, ahol egy autista kisgyerekkel is jól érezhetjük magunkat?

Figyelt kérdés

Párom kisfia 7 éves autista. Nem a sarokban gubbasztós fajta, hanem a pörgős, visongós. :) A medencéket kifejezetten szereti, ha bele mehet, mindig felpörög (ugrál, visong és nevet önfeledten), ami esetleg más vendégeket zavarhat a pihenés közben.


Viszont szívesen mennénk párommal pihenni, természetesen a lurkót is vinnénk. Ha tudtok javasolni olyan helyet, ami szerintetek a céljainknak megfelel, köszönöm, ha ajánljátok.



2018. okt. 17. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Az nem lenne megoldás, hogy kerestek gyerekbarát hotelt, és a közelében egy élményfürdőt? Ilyen helyeken mindig van gyerek, hozzá tartozik, hogy visonganak. Utána meg mentek vissza a hotelba, és jöhet a masszázs, szauna, tehát a wellness nektek.
2018. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Hotel Katalin gyenesdiás
2018. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Hasik Hotel Döbrönte. Van medence, babajátszószoba, lovak, nagyokat lehet kirándulni stb. Mi nagyon szeretjük és mivel gyerekbarát hotel ezért többnyire aki odamegy az tisztában van azzal, hogy gyerekek lesznek és vannak is mindig szép számmal. :)


[link]

2018. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem wellness, de ismerek Orfűn apartman szállást, privát mendencével, és közel van az élményfürdő is. Mi szeretjük, és nincs sok vendég a szálláson, akit zavarna, ha sikít, hiszen privát.


Kistücsök nyaralóház, keress rá!

2018. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Kolping hotel Alsópáhokon. Minden a gyerekekről szól. Van nagy játszóház, vannak medencék, gyerek csúszda. Kint van 3 játszótér, trambulinok. Nagy területen fekszik, sokat lehet kint sétálni. Vannak tematikus hetek. Keresős rejtvény játék, foglalkozások. Nagyon jó a konyhájuk, gyerekeknek való ételekkel is készülnek minden alkalommal. Ide szerintem csak gyerekes családok járnak, amikor mi voltunk, mindenki kisgyerekkel volt (de tényleg mindenki)! Senki nem néz csúnyán, ha vacsora közben kiabál a gyerek, mert a szomszéd asztalnál lehet, hogy még hangosabban kiabál és tényleg itt senkit nem zavar. A medencéknél is teljesen megszokott a hangoskodás. Szerintem nagyon szuper, mi most megyünk másodszorra majd novemberben.
2018. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Jaa, a Kolpinghoz még annyi, hogy van gyermek felügyelet. Van csendes wellness részleg, ahova lemehettek ti is kicsit kikapcsolni a pároddal. 😉
2018. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Kolpingban valóban van gyermekfelügyelet, de nem vállalják autista, cukorbeteg stb gyerekek felügyeletét.

Nem fog senkit zavarni ha visong, de azért én pl vacsoránál nem hallottam sikitozó gyerekeket, utolsó. Pedig mi is 2 kisgyerekkel voltunk, nem egy alkalommal.

2018. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Jó te nem tapasztaltad, de én meg igen! Konkrétan voltak gyerekek, akik az étteremben fogócskáztak és sikongattak, volt pici baba, aki sírt.

A kérdésre válaszolj, ne az én válaszomra! 😉

2018. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!