Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Anyukák, ti mit tennétek, ha...

Anyukák, ti mit tennétek, ha a lányotok (18) összejönne egy tőle 20 évvel idősebb férfival?

Figyelt kérdés

2018. dec. 28. 18:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%
Megfenyegetném a férfit, hogy levágom a micsodáját, ha a gyerekem közelébe megy.
2018. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

5-ös!

Utólag bánod, hogy összejöttél vele?

2018. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ha ki lehetne törölni, bizony kitörölném az életemből, hiába szerettem és gondolok róla sok jót most is, mint emberről(hiszen nem teljesen értéktelenek ezek az emberek, viccesek, intelligensek, segítőkészek amellé, hogy lelkileg sérültek), visszataszítónak tartom, hogy összejött velem, egy hasonlóan sérült, de 18 éves kislánnyal, haragszom rá és bánom, hogy ő volt az első intim viszonyom.


"Pusztán" azért, mert legalább 10 évvel mindenben több volt nálam.

2019. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%

Köszönöm a választ!

Szerinted jobb helyzetben lennél (lelkileg, kapcsolatilag, stb.) ma, ha nem jöttök össze?

2019. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem, szerintem ugyanitt tartanék.


Biztosan lennének szebb emlékeim mással, egy negatívat kihúzhatnék a mennyire ostoba voltam listáról, begyűjtöttem pár rossz beidegzőst, ami lehet nem lenne, de túl sokat nem változtatna az életemen, hisz csak pár hónapom ment el. Ha évek lettek volna, nem ezt mondanám, belegondolni is dühítő, hogy másoknak évei mennek el, ami alatt olyan mélyre rögzülhetnek dolgok, hogy még több idő feldolgozni a történtetek.

2019. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!