Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha a...

Szülők! Mit szólnátok ha a lányotok egy nála 9 évvel idősebb pasival összejönne?

Figyelt kérdés

Arra szeretnélek kérni titeket, hogy ne kezdjetek el kritizálni mert se őt, se engem nem ismertek. Én viszont igen.

Neten ismertük meg egymást de már szinte egyből kialakult köztünk valami érzés ami később csak fokozódott. Az elején sokáig ő küzdött értem, közben történt valami és nekem kellett ére, most meg jó minden. Nem olyan sokszor (mert messze lakik) de találkoztunk és most jött el az idő, hogy be akarom mutatni a szüleimnek de félek, hogy mit szólnának hozzá mivel nem volt még barátom és még csak fiú se jött a környékre hozzám. Ő 25, én 17 leszek. Nem azért jött velem össze mert fiatal vagyok és hülye. Egyezik az ízlésünk, életcélunk meg sok minden. Sokszor egyszerre szólalunk meg és ugyanazt mondjuk. Voltak már kapcsolatai nálam idősebb lányokkal de ő az igazit kereste mindig és sokáig nem is feküdt le senkivel mert az igazival akarta. Szóval normális ember és nem arra kellek neki. Őszinték az érzései. Nem tudom a szüleim hogy fognak reagálni, hiszen idősebb a testvéremtől és párjától is.


2014. jan. 4. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Szűkösen, de ebben az életkorban már belefér ennyi korkülönbség. ha 3 évvel ezelőtt kérdezted volna ugyanezt, az már úgy gázabb lenne.

Amúgy úgy bírom, mikor a kamaszok úgy írják, hogy "17 leszek", annyira aranyos, ahogy nagyobbnak akartok tűnni :D

2014. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Így leírva soknak tűnik, de amikor beszélünk akkor ezt nem lehet érezni.

Egyébként pár hét múlva töltöm :D

2014. jan. 4. 22:59
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
szerintem nagy a korkülönbség... nagyon kéne nálam a pasinak bizonyítani és pedálozni
2014. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
31%
Ennyi korkülönbség még belefér
2014. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

a nőknél a termékeny szakasz kb 14-40 éves kor között,

a pasiknál meg kb 14-80 éves kor között.

így aztán, a 14-80 éves pasik hajtanak a 14-40 közötti nőkre.

előfordulhat akár 60-70 évnyi korkülönbség is.

na és?

mi a gond?

ha valaki ezen problémázik, az valószínűleg azért van,

mert a biológiai alapokkal nincs tisztában.

2014. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Nézd, ez egyáltalán nem számottevő korkülönbség,

DE!

Minden "egyébbel" várjatok még!

2014. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

5. válaszolónak


De igenis számottevő. Mert máshol tart agyban és lélekben is egy 17 éves, és egy 25 éves. Egy 40-60 éves pár azért felkészültségben, érettségben annyira nem különbözik...

2014. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

ami pedig a "fejlettségi" vagy "érettségi" szinteket illeti...

a férfiak és nők belső fejlődése általában eltérő ütemű.

általános megfigyelés, hogy a lányok előbb "érnek".

előfordulhat, hogy egy 14 éves lány érettebb mint egy 25 éves pasi.

2014. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

16 éves korban nagyon sok a 9 év.


Én azért nem bíznék ennyire ebben az úriemberben.

Ha egy kicsit is tapasztaltabb, akkor kapásból azt mondja, amit hallani szeretnél, és csak utólag fogsz rájönni.

2014. jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Tehát 16 éves vagy, a fiú pedig 25. Nekem ez sok, nem örülnék neki. De ha a srác normálisnak tűnik nem tiltanám, de nagyon figyelnék.
2014. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!