Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Akinek az also tagozatos...

Akinek az also tagozatos gyermeke nem akart tanulni, lusta volt, változott valamit késobb a tanuláshoz valo hozzáállása?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 08:57
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ez kevés infó most ez nem biztos h lustaság lehet a koncentrálni nem tud úgy vagy csak nem érdekli. Nekem figyelem zavarom van volt de ami érdekelt azt megjegyeztem egyből de ami nem hát az egy kínszenvedés volt meg nem is tudtam odafigyelni. Érdemes lenne pontosan tudni a dolgot mert ez nem feltétlen lustaság most volt olyan napom hogy nem mentem be szpmbaton dolgozni helyete elmentem egy több mint 100 km es bicigli túrára a munkára már nem lett volna ideguileg nergiám ... de ez nem lustaság sok stressz is lehet meg a magy oktatási rendszer egy szándékosan rosszul felépített dolog hogy az emberek energiát lekössék haszontalan információkkal készségek tanítása helyett szerintem ....
2019. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosabban fogalmazva: nem érdekli egyik tantárgy sem, mindent kitalál, csak ne kelljen tanulni, a jegyek sem motiválják. Nem tudom mit csináljak vele.
2019. jún. 17. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok büszke rá de mi végül csak videójátékkal és pénzzel tudjuk csak motiválni. 13 éves jelenleg és kb sz.k a világba semmi senki nem érdekli
2019. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiam alsóban minimalista volt, kínlódás volt itthon leckét íratni vele (bár ennek ellenére nem volt rossz tanuló). Nála az derült ki, hogy nagyon nem voltak jó fejek a tanítónői, ezért mindent utált, ami az iskolával kapcsolatos. Azt szokták mondani, alsóban a tanítónak tanul a gyerek – na nálunk épp az előző hatást érték el sajnos.

Felsőben átvittük egy olyan suliba, ahol a tanárok embernek tekintik a gyereket, és nem mondom, hogy mindene az iskola, de igen szép bizonyítványokat kap, motivált. (Neki egyébként van speckó érdeklődési köre, és azzal kapcsolatban aztán csak úgy szívja magába az infókat.)

2019. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tanuláshoz való viszony alsóban alakul ki, ha ott nem jó, később sem sok jóra számíthatsz.
2019. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!