Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szülők! Ti mit tennének, ha a...

Szülők! Ti mit tennének, ha a lányotok 18 évesen minden nap csavarogni szeretne?

Figyelt kérdés
Még hátra van egy iskolás éve. Az apja nagyon jól tudja, hogy a lányom nehezen hallgat rám, és minden veszekedésnél ellenem uszítja. Nincsenek barátai, nem mozdult eddig ki, sehová sem akar jönni, trehány és lusta, mint az apja, tanulni is alig akar. A legutolsó vitánknál az apja elcsalta az erdőbe túrázni, azóta minden hülyeségbe belemegy, vadidegenekkel akar találkozni az internetről. Mindent eltitkol, nem akar beszélgetni, ha hozzászólok, csak szemtelen és undok. Majdnem mindennap elmegy biciklizni. Azt mondja, hogy túrázni megy, de utána hozzám sem szól, vagy újra veszekedni kezdünk, nem igazán tudom, hogy tudhatnék neki parancsolni, nem hat rá semmi fenyegetés vagy büntetés.

2019. júl. 19. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen én is minden nap csavarogtam, igaz a barátaimmal. Szerintem míg tart a nyár hagyd egy kicsit kiengedni...
2019. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyd egy kicsit, hisz most nyar is van...


Amugy paromat neten ismertem meg 6eve, forgalmas helyen, nagyvarosban talalkoztunk eloszor a (vak)randin, nem hinnem, h ez ma mar annyira szokatlan, legalabb a lanyod elmondta

2019. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szünet van. Az én lányom 16 évesen is mindennap menne. Mehet is, amíg tudom hogy hol és kivel van. 18 évesen meg marhára nem lehet nekik megtiltani semmit.
2019. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtt, azt csinál, amit akar. Én ennyi idősen egyetemre jártam, mellette dolgoztam, hogy fizetni tudjam az albérletemet.
2019. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Én a helyedben elgondolkodnék azon, hogy vajon miért nem hallgat rád... Én se hallgatnék rád ha olyan szavakat használnál hogy olyan trehány és lusta MINT AZ APJA. Ki is hangol ki ellen kit? Ne csodálkozz hogy próbál téged kerülni. Arról nem is beszélve hogy elmúlt 18 éves tehát jogilag már felnőtt, azt csinál amit akar.
2019. júl. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18 évesen már felnőtt ember. Rá kell hagyni.
2021. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!