Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tegyek? Levenni nem...

Mit tegyek? Levenni nem szeretném a pelust.

Figyelt kérdés
Kislányom szeptemberben kezdi az ovit. De a nappali alvásnál meg az éjszakainál sem( éjszakai ovit nem érinti) nem szobatiszta. Oviba itt csak ugy engedik ha nappal szobatiszta. Nyilván eröltetni nem lehet, de nem akarom,hogy kellemetlen legyen neki,hogy ott alváskor mindig bepisil. Az a legjobb megoldás amire gondolok, hogy elhozom mindig alvás elött?
2019. aug. 2. 09:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%

Akkor bírná a nappali alvást is. Megpróbáltad egyáltalán?

Az oviban 1,5-2 órát alszanak. Ennyit ki kell bírnia, ha stabil. Mert ugye nem arra mondod hogy stabil, hogy tízpercenként pisilni szalad?

2019. aug. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem 10 percenként szalad, hanem amikor kell neki. De ha alvás elött nem kell, honnan tudjam utána nem? Tudom mennyit alszanak az oviban, lehet ki is birna annyit. Majd megprobálom.
2019. aug. 3. 07:12
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
majd oviban megtanulja h alvás elött psiljen akkor is ha nem kell neki....ki fogja birni,max hazaadják az ágynemüt meg a ruháját...nem lesz ettől lelki sérült.(egy hét alatt lett szobatiszta az autista kisfiam,mert foglalkoztam vele,küzdöttünk nyáron,de megtanulta)....foglalkoztam vel e ez a lényeg....nem a kényelmem volt a fő szempont.
2019. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Hát nekem sem a kényelem a fő szempont. Nemértem miért kell feltételezni ilyet,hogy ez az én kényelmem....
2019. aug. 26. 07:57
 15/24 A kérdező kommentje:
Foglalkozom a gyerekkel, nemis keveset. Szerintem ez a feltételezés nem állja meg a helyét ,amit irtál. Gratulálok...
2019. aug. 26. 07:57
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
azért írtam hogy kényelem,mert meg se próbálod hogy az oviban megtanulja.így ha otthon alszik,ráadod mindig a pelust,sose fogja megtanulni.Ott látná másoktól,de így esélytelen.
2019. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást,holott fogalmad nincs, miota kiirtam a kérdést próbáltam e. De örülök hogy látatlanban lusta kényelmes szaranyának titulálsz🤷
2019. aug. 26. 17:11
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
se lustát,se szaranyát nem irtam...honnan kéne tudnom mit probáltál miota kirtad a kérdést????normális vagy?nem vagyok gondolatolvasó,nálad nem igazán müködik a kommunikácio azt hiszem....
2019. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Szerintem azzal,hogy a saját kényelmem miatt nem veszem le rola, eléggé le minősitettél...
2019. aug. 27. 17:03
 20/24 anonim ***** válasza:
57%
hurrá,önbizalomhiány,üldözési mánia?bár még azota se irtad meg mi lett a kérdés kiirása óta,még mindig nem tudok gondolatatot olvasni....
2019. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!