Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tegyek? Levenni nem...

Mit tegyek? Levenni nem szeretném a pelust.

Figyelt kérdés
Kislányom szeptemberben kezdi az ovit. De a nappali alvásnál meg az éjszakainál sem( éjszakai ovit nem érinti) nem szobatiszta. Oviba itt csak ugy engedik ha nappal szobatiszta. Nyilván eröltetni nem lehet, de nem akarom,hogy kellemetlen legyen neki,hogy ott alváskor mindig bepisil. Az a legjobb megoldás amire gondolok, hogy elhozom mindig alvás elött?
2019. aug. 2. 09:24
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Szerintem nemkell egymásnak többet irnunk.

Én feltettem egy kérdést, de igazábol nemhogy arra nem kaotam szinte normális választ, olyan irányba megy el ami engem minősit,holott fogalmad nincs ki vagyok milyen vagyok, mégis ilyeneket irsz... De persze, itt a legkönnyebb beleállni a másikba. Miért is ne lehetne ismeretlenül minősitgetni a szülőket,szülőknek. Hisz amugy is csak ez a lényeg.😉 De nemvagyok sem önbizalomhiányos sem pedig üldözési mániás, köszönöm. Ezt pedig itt lezárom. Ha nem a kérdésre kapok normális választ nemkell irni...

2019. aug. 28. 06:55
 22/24 anonim ***** válasza:
57%
szövegértésből se jeleskedél,én ugyanis a kédésedre válaszoltam első válaszommal,de te szerintem a kifogásokat keresed,bár azota se irod le történt-e valami,bár ezek után gyanitom hogy nem igazán...
2019. aug. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Szerinted honnan kellene tudnom,hogy az első válaszoló vagy-e vagy esetleg az okoskodó másik? Nincs kiirva. Nappalra nemkell már pelus ,éjjelre meg majd próbálkozunk, ha esetleg lesz pár éjjel száraz neki.
2019. aug. 31. 07:27
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
a százalékoknál lehet sejteni ki kicsoda.Nagyfiamnál amugy éjjelre ugy kezdtük hogy figyeltem mennyit iszik este,ha sokat akkor ébresztetem amikor én is megébredtem éjjel.a kicsinél 10 hónapos kora óta vannak száraz éjjelek,mégis 4 éves majdnem mire nappalra is szobatiszta lett,éjjelre azért kap csak pelust még mert vadiuj a matraca,és még nem vettem matracvédőt,de ez folyamatban van.
2019. szept. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!