Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 2,5 éves kislányomról úgy...

2,5 éves kislányomról úgy gondoltam, hogy megpróbálom levenni a pelust. Ha lemegyünk vásárolni, játszótérre olyankor mit csináltok? Adtok rá pelust? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran szól, ha nincs rajta pelus, hogy pisilni kell, még a kádból is ki kell venni. Volt már, hogy kaki miatt is szólt pedig rajta volt a pelus. Elég erősen motiválja, hogy a sikeres akció után kap matricát. Egyszer néhány hete levettük a pelust, de egyszer sem szólt, bekakilt, bepisilt, úgyhogy gondoltam várjunk még vele. Holnap újra meg szeretném próbálni, de ha lemegyünk, akkor mit csináljak? Vagy pár napig ne menjünk sehova? Nem zavarja össze, hogy amíg lent vagyunk kap pelust, meg végülis alváshoz is.
2014. nov. 22. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha otthon ügyes, nyugodtan vidd le pelus nélkül, ha közvetlen indulás előtt elviszed pisilni, ki kell bírnia azt az 1-2 órát lent. Ha megnyugtat, vigyél magaddal váltóruhát.
2014. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, én az elejére gondolok, tehát holnap reggel nem adok rá pelust, de mondjuk 11-kor le akarom vinni. Ha addig nem pisilt, kakilt be, az nem azt jelenti, hogy nem fog később sem. A váltóruha nyáron még oké, de ilyenkor a hidegbe... Az utcán öltöztessem át? Vagy, ha a közértbe bepisil, ilyesmire gondoltam.
2014. nov. 22. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szobatisztaság eljövetelekor itthon nem kapott már pelust, viszont kb. 2 hétig még, ha valahová mentünk, akkor a biztonság kedvéért kapott. Azért szerintem elég hideg van már ahhoz, hogy a játszótéren netán baleset történik vagy a bolt közepén, hogy 1. pisis legyen, 2. átöltöztesd. Az első napokban, vagy 1-2 hétben nyugodtan adj rá pelust, ha mentek valahová, otthon pedig egyáltalán. Nem fogja megzavarni. Az én fiamat sem zavarta meg. És sok gyerekes szülő a környezetünkben, illetve gyerekkel rendelkező családtag is van, ők is így csinálták.
2014. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!