Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » A lányom teljesen szobatiszta,...

A lányom teljesen szobatiszta, éjszakára se kapott pelust, és mára csúnya vörös lett az ánusza körül. Krémet nem akar, fáj tőle neki. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Pontozzatok le nyugodtan, de családon belüli esetből tanulva én hirtelen molesztálásra gondolnék.
2019. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

#1-es asd el magad de jo melyre!

Kerdezo nem lehet hogy a bugyi anyaga kidorzsolhette neki? Esetleg a wc papir?

2019. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Simán lehet igaza az elsőnek

Mindent figyelembe kell venni



Egyébként szimplán lehet nem törölte ki megfelelően..

Keressetek oylan krémet ami nem csíp neki

2019. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ki lett törölve a segge rendesen? Lehet sz.ros maradt és kicsípte neki.
2019. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagydolog után mindig mossátok meg. Egyébként meg vidd dokihoz.
2019. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nem lett rendesen megtörölve.

Amúgy mi az, hogy "krémet nem akar"? Ezt nehogymár ő mondja meg! Nem opcionális, Ha kell ahhoz, hogy rendbe jöjjön, akkor kell.


Fájhat, persze. Simán lehet aranyér is. vagy repedés. Csecsemőknél is előfordulhat. Egyéb betegségtől gyulladás is lehet. És ha mindent körbe akarsz járni, akkor ott az 1-es válaszoló is. Én tudom, hogy tuti kizárnám ezt a lehetőséget a családomban... de a te családodat te ismered.

2019. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én inkább arra gondolnék, hogy nem lett normálisan kitörölve a popsija és kicsípte neki a kaki. Mi ezért használtunk még szobatisztaság után is popsitörlőt, ma már lehet kifejezetten nedves WC papírt kapni, amit a WC-n is le lehet húzni, én azt tanácsolnám kicsi gyerekeknek sima WC papír helyett.
2019. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

[link]


Azért nem kellene rögtön molesztálásra gondolni. Nem irígylem a férfiakat sem. Eléggé túl van már tolva ez a téma. Jó hogy nem fogja anyuka letámadni a férjét, hogy éjszaka megdugta a gyereket. Basszus.

2019. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a férfiak szoktak molesztálni és nem csak a szülők. Nálunk másodunokatestvérrel fordult elő.
2019. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mivel 0-24-ben velem van a gyerek, és nem vagyok pedofil, a molesztálást kizártam :D valószínűleg nem törölte ki rendesen, így naponta kétszer nedves popsitörlővel áttöröltem neki, és olivaolajjal kentem át. Ma estére már csak a töredéke a pirosság. Régen sudocreamet használtunk, aztán most bepanthent, erre lehetett allergiás. Hiába kentem be neki, rohant a wc-re letörölni.
2019. szept. 5. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!