Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Vajon mennyi idő még, hogy...

Vajon mennyi idő még, hogy szobatiszta legyen?

Figyelt kérdés

Kényes ügy, mert sose akartam siettetni semmit a fejlődésben. Viszont elmúlt 3 éves, nem szobatiszta és nem akarják felvenni oviba emiatt, csak ősszel. Viszont valahova járnia kellene.. Jelenleg napközben pelus nélkül van és ültetni kell a bilire, mert előre nem jelez csak utólag hogy jött a pisi. X időnként ha ráül akkor pisil, de ha főzök, elfelejtem, akkor jön hogy pisis a nadrág. Kakilni még nem kakilt. Azt csakis pelusban reggel/alvás időben.

Megvannak már a jelek, hogy ismeri az ingert, szól hogy “ne gyere ide hozzám” ha éppen pisil vagy kakilni fog. Csak hát pelus nélkül még nem igen. Max annyi, hogy tartogatja talán?

Mivel tudnám segíteni azon felül, hogy emlékeztetem hogy üljön a bilire picit?

Nálatok hogy alakult ez szobatisztaság kérdés?



2020. febr. 4. 12:17
 1/1 anonim válasza:
Ez nagyon gyerekfüggő, nálunk nem sokkal a negyedik szülinapja után lett szobatiszta. Nyári gyerek, a harmadik szülinapja után ment oviba, azaz egy évig pelenkázták az óvodában. Előtte bölcsődébe járt.
2020. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!