Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tehetnék hogy végre...

Mit tehetnék hogy végre szobatiszta legyen?

Figyelt kérdés
Kislányom március 24-én tölti be a 3 évét. Kezdenie kellene az óvodát, de ő még mindig bepisilik, nem értem miért mert eleinte olyan jól ment, mindig szólt időben, pár hónapja viszont nem szól csak nagy ritkán. Mikor beszélek vele hogy szóljon akkor azt mondja szól, utána meg látom hogy pisis a nadrágja.Már teljesen ki vagyok én is készülve, a vele egykorú gyerekek már mind szobatiszták az ismerőseink közül Mit csináljak? Így hogy fog menni óvodába?
2017. febr. 27. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Szeptemberben kezdené az ovit? Ha igen a nyár nagyon jó lehetőség, kevés ruha, könnyű neki is levenni a bugyit.


Gyakoroljatok.

2017. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Március 27 én kezdené az ovit. Am már rengeteget gyakoroltuk, ment is neki ügyesen, pár hónapja csinálja ezt.
2017. febr. 27. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Na akkor kicsit nehezebb. Oviban, hogy állnak hozzá? Milyen gyakran kérdezed kell e pisilnie?


Nálunk bevált az, hogy vettünk hercegnős, tündéres bugyikat és megbeszéltük a kislánnyal, hogy a hercegnők nem szeretik ha pisis lesz a ruhájuk. BÁr ehhez hercegnő mániás gyerek kell :)

2017. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sűrűn kérdezgetem. Hát nem hercegnő mániás.
2017. febr. 27. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:

A neten fent van, hogy nem szabad kérdezgetni, mert akkor soha nem tanul meg a saját testének jelzéseire figyelni.


Nálunk amugy a ruhaletolás a gond.

2017. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáltam, h óránként ráültettem a bilire, amúgy csak bugyiban volt. Együtt mondtuk:gyere pisi, gyere! Csalogatva. Tetszett neki. De az igazi eredményt a bölcsiben érte el, egy bilire ülős hullámot elkapott, látta a többiektől. Az óta rendben van.
2017. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én 4-5 évesen ugyan így pesisiltem naponta többször, édes anyám nem értette miért nem megyek el vagy szóllok neki és igazából nem is éreztem, hogy kell pisilnom. A dolgok odáig fajultak, hogy orvosok megállapították hogy a hugyhólyagom születésem óta nem működik rendesen. még iskola kezdés előt át estem egy műtéten ami eléggé hosszú utólagos procedúrákkal és gondokkal járt, azonban a mainapig nincs már vele gondom, teljesen rendben van minden.


Szerintem megérné majd kislányoddal orvoshoz forudlni ezzel a problémával, ha esetleg nem javulna vagy ha nagyon aggódsz érte! Jobban emlékszem arra mennyit törődtek velem mint a fájdalmas pillanatokra, így jobb is volt visszagondollni ,hogy fitalon történt meg. Kislányodnak is jobb lessz :) Sok sikert.

2017. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!