Kaki a gatyába?

Figyelt kérdés

2 év 2 honapos a fiam. Elkezdtük a szobatisztaságot kb 1 hónapja.

Kb 1 hét alatt iszonyúsokat fejlődött, nappal már nem nagyon volt pisis nadrág. Mostmár éjjel sem pisil, kb 1 hete üres a pelus minden reggel.

Viszont a kakival nagyon küzdünk.


Mig pelusos volt, nagyjából egyidőben végezte minden nap délelött.

Azt mikor lekerült a pelus inkább 3 napig is visszatartotta. Hiába mondtam neki, adok pelust, azt meg mar nem fogadta el.

A pisi a házban a bilibe megy, ha az udvaron vagyunk, egyedül ügyesen már lepisil bármit.

Mostmár visszatértünk a naponta kakihoz, de van hogy reggel, van hogy este, össze vissza. Semmi jele elötte, hogy elbujna vagy ilyesmi pl. És ha belemegy a gatyába, akkor sem szól, inkább mozdulatlanul áll/ül/fekszik, míg eszre nem veszem.


Valami tipp, tanács nincs valakinek erre, hogy szoktathatnám ra ezt is a bilire?


2021. jún. 5. 10:08
 1/1 anonim válasza:
73%

A fiam 2 évesen (26 éve) egyszer csak elém állt, és közölte: "bes***tam!"

-Mit csináltál?

-Besz***tam

-Mit?

-Besz...atam.

Mondtam neki, hogy akkor most mosdunk, utána együtt mossuk ki a gyatyát.

Ez volt az első és utolsó, hogy bement volna valami...

2021. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!