Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Most kezdem a szoktatás,...

Most kezdem a szoktatás, normális, ha nagyon sokat pisil?

Figyelt kérdés
Sokszor pisil nagyon, ma delelott legalabb már 5x pisilt. Vagy majd ha jobban leszokik, akkor kevesebbszer fog?
2021. jún. 7. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Mennyi idős? A fiam a leszoktatás elején napi 5-6x pisilt akkor volt 2éves. Az unokanővére 2 és fél volt leszoktatás elején ő 10-20x is pisilt. Meg sokat számít hogy mennyit iszik, mekkora a hólyagja.
2021. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1es vagyok lemaradt hogy most lesz 4. Reggel ovi előtt délelőtt 1x alvás előtt 1x meg mielőtt megjön 1x. Itthon vagy elmegy vagy nem, este fürdés előtt még elmegy meg este alvás előtt.

Ha itthon van napközben akkor 4x megy el talán

2021. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem percenként pisilt a lányom, szerintem azért,mert nem szerette ha nagy tócsa van, egyszer megcsúszott rajta és rájött ha percenként pisil nem lesz ez. Aztán pár nap alatt szobatiszta lett és nagyon ritkán pisil, nagyon jól tart a húgyhólyagja, naponta kétszer pisil és legalább 1 liter vizet iszik.
2021. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Kb 1 hónapja kezdtük a leszokást. Aznap 17db pisis nadrág volt.

Ma már 1x nem pisil be, úgy kb 10x pisil egy nap.

De a 2litert simán megissza.

2év 2 hónapos

2021. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2 év 8 hónapos. Akkor az elején nem gond ugye?
2021. jún. 7. 11:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2,5eves fiammal 1hete kezdtem. 3 nap folyamatosan bepisilt. Kerdezgettem mindig. A 4.nap elvagtak nála a bepisilest, és még azt is mondta, hogy ne kerdezgessem, majd ő szól. Tényleg így is van, ő szól.

A mai pelenkákban nem érezni, ha pisis, így ő se érezte. Így viszont igen.

2021. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Kezd el, és mond neki mindig, hogy a pisinek a kakinak a biliben/WC-ben a helye.

A nappaliban a kanapét letakartam,ha netán baleset lenne. Amit megfigyeltem, hogy mindig csak állva pisilt be. Se ülve se fekve nem volt baleset.

En mondjuk a leszokas előtt kB egy hónappal, elkezdtem mondogatni neki, hogy nincs nagyobb méretű pelus a boltban. Úgyhogy nem fogunk tudni venni. Megértette szerencsére.

Kitartást, és ha bepisil se szidd le, csak adj rá száraz ruhat.

2021. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az is bennük van, hogy megfeleljenek neked, hiszen ha mellémegy, látja, hogy nem örülsz, ha meg a vécébe, akkor megdicséred. Szorgalmas a gyerek, igyekszik anya kedvében járni :)
2021. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És az normális ha direkt nem pisil. Látszik, hogy kell neki és mondom pisiljen üljön q bilire, de mondja hogy nem. És ra pár percre össze pisili magát
2021. jún. 22. 17:18
 10/13 anonim ***** válasza:

És ha a wc-re mehetne mint ti?

Amúgy az én fiamnak az jött be leszoktatás elején hogy kint az udvaron végezhette el állva. Persze ha nem ilyen helyen lakmánk akkor szóba sem jött volna de így egy 300fős faluban még elmegy.

2021. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!