Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért nem akar bilizni?

Miért nem akar bilizni?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éves a fiam

A bilit és WC-t is használja fél éve pisilésre.nem szól róla megy és pisil,abban az esetben ha nincs rajta semmilyen ruha darabb mert ha rajta van akkor bizony bepisil.

Kakálni meg elszökött bújni és álva kakál utánna szól. De ha rajta van bármi akkor be kakil.

A pelenkát nem viseli el addig vergődik míg le nem veszem vagy míg ő le nem veszi.

Elég kellemetlen ez a dolog fel éve takarítok utanna folyamatosan

Tanácstalan vagyok nem tudom már mit csináljak

Valaki volt már így?


2021. júl. 8. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Hát én ebben az esetben nem engedném, hogy pelenka nélkül legyen. 3 éves, egy ekkora gyerekkel már lehet közölni, hogy vagy szól, vagy marad a pelus. Csodálom a kitartásod, én két hétig sem lennék hajlandó napi szinten x pisis/kakis ruhát kimosni, és/vagy x alkalommal a padlóról (pláne szőnyegből pl) feltakarítani, nemhogy fél évig.
2021. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Először is az utána szó 1 n.


Amúgy meg én sem hagynám pelenka nélkül, szóljon ha kell és akkor levesszük.

2021. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha àllva kènyelmes neki a kakilas, arròl guggolòs bilire könnyebb atszokni, mint a hagyomanyos ülősre. Hagynàm otthon meztelen, ha ùgy megfelelő helyre pisil, adnèk rà hosszabb pólòt.
2021. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Amúgy tudom van benne több hiba is hogy végig olvastam



Hát igen fél éve ez megy a ruhái a szőnyeg a padló eléggé belefáradtam.


Most hogy jó idő van nem adok rá semmit de ha mégis megyünk valahova akkor a gatyába is... ha érzi hogy valami van rajta annyi..


Elmagyaráztam neki többször is a válasz mindig az hogy nem.. és ha esélyesebb szólók ki tör a hiszti élvezd sírni.

2021. júl. 8. 21:49
 5/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is ezt csinálta és én adtam rá pelust. Kész nem szórakoztam ha mentünk valahova fel a pelus és úgy. Nem emlékszem hogy , de egyik napról a másikra el tudtuk hagyni . És belekakilt pisilt rendesen. Ez volt november körül. Mára az éjszakai pelusnak is búcsút vettük végleg:) hajnalban is fel kel ha kell pisilni. Én tökre nem gondoltam volna , hogy idejutunk, de sikerült:) 3és fél éves
2021. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Bocsi rosszul írtam : * belekakilt ,pisilt rendesen a bilibe.
2021. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Remélem eljutunk egyszer odáig mi is. Nekem 2 éves kora óta nem pisil be éjszaka tartogassa reggelig.
2021. júl. 8. 22:37
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

És ha hisztizik, akkor mi van?

Te vagy a főnök, vagy ő?

Inkább takarítasz álló nap, csak nehogy hisztizzen a gyerek?

2021. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Most én is ezzel szenvedek, a kisfiam 2,5 éves. Ha olyanja van, figyel, simán elmegy egyedül vécére ügyesen. Aztán megunja, és bárhova odapisil. Ilyenkor nekem is az a válasz, hogy na akkor pelenka, mondjuk nem rögtön, mert egy még lehet véletlen, a második esetnél viszont már pelus. Na hát ezzel az a gond, hogy nem akarja, mire egyet fordulok, levette. Ugye nem tudok egész nap mellette ülni, hogy ne vegye le a pelust, sokszor csak utólag veszem észre. Komolyan nem tudom, mit csináljak ezzel, marha jól hangzik, hogy te vagy a főnök és akkor adj rá pelust, de ha a gyerek állandóan leveszi, cseszhetem. Azt remélem, hogy legalább hamar szobatiszta lesz, és el lehet hagyni a kínlódást. Mondjuk nálunk legalább csak otthon van ez, ha elmegyünk, akkor eltűri a pelenkát.
2021. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ma is reggel fél kelt elment pisilni a biliárd aztán kakálnia kellet és arrébb ált és kakált álva utánna hívott hogy fürdésre meg utánna később hívott megint hogy fürdésre meg. Mondom neki kakálni kell? Azt mongya kaka anya és hiába ültettem a wcre sírva szólt le össze piszkitott engem is.mindent
2021. júl. 9. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!