Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mennyi idő volt mire nappalra...

Mennyi idő volt mire nappalra szobatiszta lett gyermeked onnan, hogy először használt bilit?

Figyelt kérdés
+ Bármilyen tippet elfogadok, amivel segíthetem a folyamatot.
2021. júl. 27. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiam most lesz 3 éves pár nap múlva. Júlisus elején levettem itthon a pelust. Vittem pisilni bilibe nem csak a wc-be pisil. Sokszor volt baleset . De pár napja nem is szól csak megy pisilni a wc re. Már 2 szer kakilt is . Ha elmegyünk messzebbre kocsival akkor még adok rá pelust. Azt kell még tanulnia hogy kell lehúzni a nadrágot az még nehezebben megy neki.
2021. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Pisivel kb 1 hét, kakival 1 hónap.


Én szimplán fogtam, és levettem a pelusát. Kb negyed óránként kérdeztem, nem e kell pisilni. Nem...

Bilire is ráültettem sűrűn. Először felállt, ment 3 lépést és a bili mellé pisilt.

Az első napot 14 pisis nadrággal zártuk.


Nálunk ami bejött, az udvar. Hogy ott oda pisilhetett ahova akart. Ott érzett rá kb a 3.napon. csak letolta a nadrágot, fogta a kukacát, azt már célzott is. Nagyon tetszett neki.

Eleinte ittbenn a bilibe pisilt, persze állva 🤦‍♀️ (mindanom sem kell, a fele mellé)

Azt kapott egy fellépőt, már arról pisil a wc-be.


A kakival küzdöttünk. Eleinte inkább 3 napig is visszatartotta.

Ha láttam rajta, hogy kakilni fog, megkérdeztem nem-e kell. Nem, inkább elbújt és ment a gatyába.

Aztán végül arra magától jött rá, az a bilibe megy.


2 évesen kezdtem ezt el, ma 2év 3 hónapos. Lekopogom, kb 1 hónapja semmi baleset nem volt nappal.


Estére meg déli alváshoz még kapja a pelust, azokra kell is.

2021. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknél 5 nap, másiknál majdnem egy év.
2021. júl. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két nap. Éjszakára 10 nap.
2021. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem kb. 2 éves korától bölcsis volt, ahol volt kis vécé is. Nagy szenzáció volt, lelkesen próbálgatták ott is, itthon is, mégis totál a saját ritmusukban lettek szobatiszták, ágytiszták meg pláne. Az egyik 3 éves kora előtti nyáron pár nap alatt, a másiknál meg hónapokig volt párnaponta baleset, de még középső csoportban is sokszor vittem haza az ágyneműt.
2021. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap tegnapelőtt 1-1 pisi bilibe ment. Ma pedig egy kaki, de utána a pisit kint intézte. Magától ül rá.
2021. júl. 27. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:

A nagy hamarabb tartotta vissza, mint hogy elengedte volna a wc-be. Amikor egyszer sikerült wc-be pisilnie, megbeszéltük, hogy ez nem is nehéz, onnantól csak alváshoz kapott pelust. Sosem pisilt be, egyszer sem.


A kicsi sokkal lazább, ő még nem tudta visszatartani, amikor sikerült wc-be pisilnie, így ő még hónapokig pelusozott. 😊

2021. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!