Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Akinek nyáron nem jött össze...

Akinek nyáron nem jött össze a szobatisztaság a gyereknél, hogyan folytatjátok, ha jön a rossz idő?

Figyelt kérdés
Tudom, még korai a kérdés, de kezdem feladni. Amint bejött a jó idő június közepén, azóta csak kis bugyi van, másfél hét szünettel, amikor pihentettem a dolgot, folyamatosan csak mosok és magyarázok. Vannak jobb és rosszabb napok. Ma délig 5 baleset, tegnap egész nap egy, de akkor szerintem csak jókor kérdeztem rá, hogy kell-e bili. Reggel magától szól a kislányom, és szedi le a pelenkát. Alvás előtt is tudja, hogy menni kell, de ez csak a megszokás. 2,5 éves múlt, küldeném hamarabb oviba, de így nem tudom, mivel nem óvoda köteles még. Hűvösebb időben nem szeretném, hogy megfázzon.

2021. aug. 17. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%

Minek küldenéd hamarabb oviba, ha még nem érett meg?

Pelenkázni kell még.

2021. szept. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk kedves 11-es, mert dolgozni kell mennie és esetleg nincs bölcsi csak marha nagy kerülővel vagy abban az egy szálban nincs hely, ami a településen van. Az enyém is ment 2,5 évesen, mert szobatiszta volt éjjel-nappal. A nevelők meglepődtek, hogy alváshoz sem kell neki már pelenks, holitt volt 2-3 jóval idősebb ( 3-4 éves), akinek nemhogy alváshoz, napközben is kellett.


Nekem mind a kettő magától lett szobatiszta. Fiam 2 éves kora után ( ha nem akasztja meg a hugi érkezése, biztos, hogy ő is hamarabb lett volna, meg voltak a jelek), lányom 17 hósan ( 11 hónappal fiam után). Egyiket sem kényszerítettem ( sok anyuka, akinek 3 évesen is pelenkás a gyereke, azt hangoztatta, hogy rákötöttem őket a bilire. Soha nem tettem ilyet). Felkeltek egy nap és közölték, hogy nem kell pelus. Lányom idén ősszel csinálta, a leghidegebb hetekben XD

2021. nov. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!