Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nyaraláson visszaesés a...

Nyaraláson visszaesés a szobatisztaságban?

Figyelt kérdés

Mielőtt eljöttünk, már tök jól ment. 3 hete nem hordott nappal pelust. Alig volt baleset, csak éjjelre kellett pelus, az is néha száraz maradt.

Most eljöttünk már 6 napja. Hiába kérdezem, kell-e pisilni, rávágja, hogy nem, majd 2 perc múlva becsurog az eleje és szól, hogy bepisilt. De csak az eleje csurog be, utána abbahagyja és pisil rendesen, miután leveszem róla a gatyót.

Otthon kakinál is mindig szólt, erre itt meg tegnap kérdeztem, kell-e, rávágta, hogy nem, 2 perccel később meg beszart.

Délutáni alvásnál otthon sose pisilt be, már ahhoz se kapott pelust. Itt minden nap...

Csak a nyaralás zavar be? A sok új inger, a sok új érdekesség mellett nincs ideje ezzel foglalkozni?


2021. júl. 29. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Tudja a szabályokat, csak azok területi hatálya nem tisztázott. Szerintem jogász lesz a gyerek.
2021. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk már pár hónapja tartott a szobatisztaság, amikor hasonló dolog történt, hogy hiába emlékeztettük, hiába mondta, hogy nem kell, a következő percben becsurgott, és utána ment a WC-re. Ez kb. 1-2 hétig tartott, napi 1 alkalommal, és nem függött össze nyaralással, viszont teljesen úgy gondolom, hogy legtöbbször azért nem ment időben, mert lekötötte őt a játék, stb. Tehát szerintem egyszerűen csak sok az inger, és nem tud még arra is koncentrálni, hogy tele a hólyag, de ha annyira visszaesett volna, akkor teljesen bepisilne, de itt erről szó sincs. Szerintem simán visszaáll majd.
2021. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy lassan pisilnie kell fogod a kezét és a wc-hez kíséred. Ő egy gyerek nem egy kis felnőtt. Annak idején hosszú autó út előtt is kötelező volt a wc-re ülni, mert anyám tudta, hogy a "nem kell pisilni" üres frázis és 5 perc múlva meg kell állni. Tudom ez macera de még messze van hogy teljesen ráhagyod.
2021. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pardon bilihez kíséred, akart lenni.
2021. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagyok egy pónilelkű, de olyan rosszul esett,hogy a saját gyerekedre azt írtad,hogy beszart...

Nyaraláskor mi felfügesztettük a bilire szoktatást,és most hogy haza jöttünk, nálunk is döcögősen megy.

2021. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!