Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Az első szobatisztaságra...

Az első szobatisztaságra utaló jeltől számítva (elbújik kakilás közben) mikorrá vált szobatisztává a gyereked?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1.5 éves korában nem csak elbújt, de kérdezte is hova bújjon el. 3 elmúlt és közli nem kakil bilibe sajnos semmit nem jelent.
2022. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Több mint fél év telt el, de csak nappalra lett szobatiszta, és a kaki mindig pelusba megy.
2022. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gyorsnak számított a folyamat, de ehhez is kellett fél év ha jól emlékszem. Ősszel már láttam, hogy elbújik, tavaszra lett bugyis.
2022. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bújt el soha kakilás közben, két éves kora óta reggel ébredés után és alvás előtt magától elmegy wcre, néha napközben is. Van hogy kaki is sikerül.

Viszont ha én kérdezem hogy akar-e wcre menni, akkor soha nem akar, csak ha magától jut eszébe. 2,5 éves, még nem szobatiszta.

2022. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
1 éves korában már elbújt kakilni. 3 éves kora után lett "szobatiszta". De éjjel sokszor bepisil és kakiláshoz pelust kér, máshogy nem hajlandó, 5 éves lesz.
2022. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk amint tudott mászni, elbújt kakilni, de abszolút messze járunk a szobatisztaságtól. Pedig volt egy időszak amikor odahozta a pelenkacserélő matracot mielőtt kakálnia kellett
2022. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4 évesen lett teljesen szobatiszta. Kb 1,5 év után.
2022. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Már jóval 2 éves kora előtt megvettük a bilit és elkezdtem “ barátkoztatni” vele a kislányomat. Érdeklődött utána egy darabig aztán már nem. Semmi erőltetés nem történt. Néha adtam rá egy bugyit, gyakorolgattunk stb., de továbbra se tetszett neki a dolog. Ez így ment 2,5 èves koráig. Aztán készítettem egy jutalom füzetet , pecsételős megoldással és mondtam neki hogy minden sikeres pisi után adhat magának egy pecsétet, ha pedig összejön a kaki kettőt is. Nem tudom hogy ez segített vagy már alapból készen állt rá csak makacskodott de azóta elmondhatom hogy napközben teljesen szobatiszta lett. Szépen kakil is a bilibe. Lassan áttérünk a wc re is mert egyre többet mondogatja magától is. Éjszakára azért maradt a pelus de minden reggel teljesen száraz szoval lehet lassan megpróbáljuk egy vízálló lepedős megoldást aztán meglátjuk .
2022. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 vagyok 3 hete levettem a pelust, vannak balesetek, de ügyesen megy és szól, a kaki mindig bilibe megy.
2022. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Másfél hónapja szobatiszta, tehát 1,5 hónap kellett ezután az első jel után... Nála ez akkor tényleg egyértelmű jel volt. ☺️
2022. júl. 26. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!