Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan vegyem rá,hogy a...

Hogyan vegyem rá,hogy a bilibe végezze a "nagy dolgát"?

Figyelt kérdés

3éves gyerekem csak a pelenkába végzi a "nagy dolgát",szól és kér pelust és állva hajlandó csak.

Pisilés megy a wc-be,bilibe,nappal nincs rajta pelenka,csak alvásnál.


2022. jún. 23. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem biztos, hogy kell eröltetni. Majd egyszer csak átkattan magától. Én annyival próbáltam segíteni, hogy mikor már közel volt a dolog, akkor ugráltunk a trambulinban, vagy dobáltam magasra, és mikor nem tudta már tartani, akkor ráraktam a bilire. Utána jutalom. De erre azért volt szükség, mert ő már pelusba nem akart, bilibe meg nem bírt. Szóval valahogy muszály volt. De amíg pelusba bír, én nem aggódnék, majd egyszer egyszer ráül a bilire, és átszokik szépen.
2022. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Kivárod, amíg megérik rá. Gyakran rákérdezel, hogy meg akarja-e próbálni bilibe. A lányom sosem kakilt bilibe, mert őt zavarta, hogy ott marad alatta. Más gyerek meg a lecsobbanó kakitól tart, vagy hogy a kakija eltűnik valahová.
2022. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Mióta próbálod ráültetni? NEm lehet, hogy túlságosan megszokta a pelenkába tojást?
2022. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk ez 5 (!) éves koráig ment így. És most is előfordul, hogy inkább állva akar kakálni bugyiba és nem szól. Nem tudom hogyan, de vedd rá valahogy.
2022. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk az hozta meg az áttörést hogy amikor nagyon szeretett volna egy játékot mondtam, hogy abban a pillanatban rohanunk vissza megvenni hogy egyszer bilibe kakilt. Ahogy hazaértünk szinte azonnal ment kakilno, rohanhattam vissza a boltba. :D
2022. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk segített hogy mondtam neki, hogy a kaki megy játszani a többi kakival a csatornába, és segítenie kell neki hogy a wcbe kerüljön. Még használhatta a wc kefét kaki után, ez is bejött.
2022. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6 én is hasonlót mondtam😂😂😂😂 megy a csúzdán lefelé a haver kakikhoz bulizni😁
2022. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondtam kap játékokat,meséltem a kakiról,de semmiképpen sem akar a bilibe vagy a wc-be.
2022. júl. 9. 12:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 3 éves, kb fél éve szobatiszta, de kakihoz ő is pelust kér 🤷‍♀️ próbálom én is rávenni, hogy bilibe, vagy WC-be kakiljon, de nem akar. Nem erőltetem
2022. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy lány?


Nálunk a gyakori hüvelyfertőzés segített, ugyanis ha pelusba kakilt,bement a nemi szervébe is sokszor.

Aztán meg kenhettem Beliemával,amit felírt a doki,azt meg utálta. És végül ez segített, mikor végre felfogta az összefüggést.

Azóta nincs ilyen problémája.

2022. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!