Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ez már nem számit normális...

Ez már nem számit normális dolognak?

Figyelt kérdés
3 éves kislány, ha leveszem róla a pellust ordit hallani se akar a biliröl/wcröl. Képes öklendezésig orditani mig vissza nem adom rá.
2022. jún. 29. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2,5 éves korban szobatiszta lett nappalra, de ugyanez zajlott, 3,5 èves koráig, ha éjjelre le akartam venni.


Nem volt rá kész fejben.


Igazából màr képes lett volna rà, de nem akarta.


Egyszer szépen elbeszélgettünk és akkor ő kérte, hogy vegyük le.



Szóval lehet, csak szimplán nem érett még rá.

2022. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Igaz, csak 2 és fél a lányom. De hónapokkal ezelőtt már beszélgettünk, hogy majd szeptemberben óvoda lesz és az ilyen nagylányok, mint ő, nem kellene pelust hordaniuk. Aztán néha jött a bilire és pisilt. Egyszer sikerült így kifogni a reggeli adagot. Akkor látta, hogy milyen vagány, utána többször jött, hogy kell. Mondta, hogy nem kell pelus. 2 nap sok baleset volt, de utána ráérzett. Ez kb 2 hete megy. Már voltak balesetmentes napok, egy balesetesek. Szóval tényleg jól haladunk.
2022. jún. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

Elküldtem, mielőtt befejeződött volna....

A fiam 3 évesen viszont még pelusos volt. Hallani sem akart róla, de vele nem beszéltem ilyen mélyen. Aztán mikor magamban elengedtem a dolgot. "Akkor leszel szobatiszta, mikor akarsz", rá egy hónapra balesetmentesen szoba es éjszakára is ágytiszta volt

2022. jún. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még keményen pelenkázni kell még!
2022. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!