Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » A lányok hamarabb szobatiszták...

A lányok hamarabb szobatiszták lesznek, mint a fiúk?

Figyelt kérdés

Akinek lány gyereke(i) van(nak), mikor lett(ek) szobatiszták?

Mennyi év/hónaposan? Meddig kellett napi szinten a pelus?



2022. nov. 3. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagy csapat verődött össze a Baba-Mama Klubban, teljesen változó, hogy ki mikor lett szobatiszta. Volt két éves fiú szobatiszta, az én lányom majdnem 3 és még mindig nem az (régóta bilizünk de még mindig be-bepisil/kakil). Volt két éves szobatiszta lány és volt 3 éves teljesen pelenkás fiú is.
2022. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem. Lányom 3,5 múlt, amikor az lett. A fiam nem volt még 3.
2022. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Általában igen


( a nagy számok alapján)



Nálunk mègis a fiam lett hamarabb.

2022. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fiam majdnem 3 éves volt, mikor nappalra szobatiszta lett (éjszakára kb fél év múlva).

A lányom szeptember elején lett 2 éves, mostanra lett nappalra teljesen szobatiszta (pisiben már júliusban az volt, de a kakihoz eddig pelenkát kért, kb. 2 hete megy az is a WC-be.)

2022. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A bölcsiben általában a lányok előbb szobatiszák, vannak kivételek, mint az én lányom is.

A fiam nem volt 2 szobatiszta volt, a lányom 3.5 évesen, a kicsi 3 évesen ő is fiú.

2022. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem feltétlenül. A lányom 4 éves volt mire teljesen szobatiszta lett.
2022. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

ez igy van a kérdezönek

Ikertesóm van és fiú én lettem hamarabb szobatiszta!

2022. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!