Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mitől lehet ilyen széklet...

Mitől lehet ilyen széklet probléma?

Figyelt kérdés
Gyermekem lassan 3 éves, bölcsis. Az utóbbi hetekben szinte minden nap, minden alkalommal székletes a bugyija, a pelenkája. Állandóan törölni kell a fenekét, nem mindig szól ha van kaka és ezért gyakran ellenkezik törlésnél, krémezésnél. Gondolom már fáj neki. A bilire maximum csak pisilni ül rá, kakilni egyáltalán nem akar oda. Mindig kéri a pelust. Ezzel talán még nem is lenne baj, csakhogy mindig egy picit kakil, a többit visszatartja így állandóan szennyes lesz a pelus, a bugyi. Ott van egy kis darab és annyi. Már olyat is láttam amikor pelenkáztam, hogy ott van a bejáratnál de az istenért sem akar rendesen kakilni. Kisebb korában egyáltalán nem volt ezzel gondja. Az állaga nem tűnik keménynek, simán össze tudom nyomni, így azt se merem mondani, hogy fáj neki és hát ugye biztos nem nehezen jön ki ha mindig van egy kicsi a pelusban. Próbáltam a székletlazítót, nem igazán tapasztaltam változást. A székletlazító kúp kijött egyben. Azóta attól is frászban van, hogy kúpot kap...mondja, hogy ne kúpot.(Egyébként csak 2x próbáltam). A bölcsiben is minden nap mondják, hogy maszatol, ők azt mondják, hogy normális az ő korában és majd rendeződik. Szerintük semmi gond az emésztéssel, nem gondolnak étel érzékenységre. Egyébként érdeklődő a saját "termékével" szemben, meg szokta nézni, amit produkál, a mienk is érdekli de egyszerűen olyan szörnyű, hogy egy gyönyörű, pici lány állandóan kaka szagú. Van esetleg valami tipp, ötlet, hogy hogyan tudnék segíteni neki?

#széklet #Széklet gond
2023. szept. 7. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup? Vagy naponta egy kis kanál lenmagolaj.
2023. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet már zavarja ha bekakil, de még nem tudja a bilibe engedni, nem tud elválni tőle.
2023. szept. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!