Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tegyek, hogy szobatiszta...

Mit tegyek, hogy szobatiszta legyen?

Figyelt kérdés
A kisfiam januárban lesz 3 éves, nem akarja elhagyni a pelenkát. Nem hajlandó sem a leszoktató pelenkát, sem a kis bugyit felvenni. Vmikor fürdés után hagyom kicsit meztelenül lenni, mondom neki, hogy üljön a bilre, ha pisilnie kell. Rá is ül, de nem csinál semmit. De amikor valóban pisilnie kell, nem szól, nem ül a bilre, bepisil. Olyan, mintha nem érezné, hogy kell neki. Simán elvan a teli pelenkában is, nem zavarja. Semmi jelét nem mutatja a szobatisztaság felé. Hogy segítsek neki? Mivel motiváljam?

nov. 25. 10:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
20, féljen csak. Pont azért mondtam neki hogy jól viselkedjen. Majd ha nagyobb lesz úgy is megtudja hogy egy buta kis vicc.
nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
97%
5-ös tényleg ultragáz.:/ Dehát mit várunk őszintén egy két embertől..
nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
96%
El tudom képzelni anyuka szintjét. Sajnos.
nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként ne hasonlítsuk már az elrablós sztorit ahhoz,hogy félelembe tartod szerencsétlen gyereked,mert nem akart bilibe pisilni,ami egy idegrendszeri érés. Ha köhög betegségnél,akkor is megfélemlíted,hogy ne tegye? Fantasztikus anya vagy. :)
nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
95%
Huhh, teljes sötétben vagy.
nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

24, pedig így lehet nevelni. Általános iskolában ha rossz jegyet hoztam apukám nem az övet vette elő, hanem bezárt egy órára a bűnszekrénybe, mivel nem akartam oda visszamenni, inspirált a tanuláshoz. 8. Végére kitűnő bizonyítványom lett. Ezt a papámnak köszönhetem, ha laza lett volna, akkor nem is tanultam volna annyit.

Ennyit a kis kegyelmes mindent megengedő nevelésetekről…

nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
97%
🤦🏼‍♀️
nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
7%

27, csapd csak a fejed.. azt hiszed trendi anyuka vagy mert emojit használsz??!

Majd meglátjuk kinek lesz sikeresebb a gyereke!💋

nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
28# Neked biztosan nem... sajnálom a gyereket. :( Na az ilyenek körmére kellene néznie a védőnőnek,gyámügynek egy picit. Nem muszáj ám mindenkinek gyereket nevelnie. Nálunk is szigor volt otthon,a mai napig görcsbe áll apámtól a gyomrom és kerülöm felnőttként amennyire lehet a szarságai miatt. Utálom,mint a szart. Kívánom ezt neked is. :) Majd akkor talán megtanulod,hogy talán kezeltetni kellett volna magad mielőtt gyerekvállalásba kezdesz. Azt pedig megsúgom neked,hogy egy bizonyos idő után betegséget is jelez,ha nem szobatiszta és bepisil,elég sok ilyen gyereket láttam el...de tudod mit? Verd is meg a gyereked,ha nem szobatiszta. :D
nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nem szoktam észrevenni rajta, ha belepisil a pelenkába, csak ha kakil. Nem is mondja, csak a kakil.
nov. 25. 18:54
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!