Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 26 hónapos kislányotok szobati...

26 hónapos kislányotok szobatiszta már?

Figyelt kérdés
az enyém már szobatiszta ,de érdekelne hogy ti hogy csináljátok, vagy csináltátok?

2012. máj. 26. 16:53
 1/9 anonim válasza:
32%
Igen már 20 h.-an szobatiszta lett a kislányom.Éjszaka sem pisilt be,mikor pelus volt rajta akkor is felköltött pisilni.Volt mikor hisztizett este,hogy ne adjam rá és nem adtam rá a pelust,azóta nem pisílt be.A nagy dolog meg igazán tetszet neki ahogy előszőr végezte dolgát.Azóta mindíg szól,ha hivatalos ügyet intézek is.
2012. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
2 éves és 2 hónapos a kisfiam és most kezdtük el a bilizést,2 bölcsitársa akik ennyi idősek szintúgy most kezdik.
2012. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de azt nem írtad kedves második hogy milyen módszerrel..
2012. máj. 26. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

23 hósan lett szobatiszta.


Sokat én nem tettem, volt bili, amire másfél éves korától ráültettem. Eleinte csak este, aztán mikor az már ment, akkor napközben is. 21 hósan elkezdett szólni, mikor kell, onnantól nincs pelenkája, de azért voltak balesetek, hogy becsurgott picit. 23 hós korától nincsenek már balesetek se, azóta teljesen szobatiszta, éjjelre sem kell pelenka. Már 28 hós, 2 hónapja a wc-be pisil, mert végre nőtt annyit, hogy fel tud rá ülni egyedül :)

2012. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xStefix ***** válasza:
86%
Nem volt az, csak 3 éves kora után lett. Mondjuk ha próbálkoztunk volna, szerintem ment volna korábban is, de valamiért elmaradt.
2012. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi idős a kislányom. Még nem szobatiszta. Tervem az, hogy majd a melegben levesszük a pelit és bilizhet. Amúgy a bilije szem előtt van de akárhányszor ráültettem, nem történt semmi. Nem akarom erőltetni, ráérünk...
2012. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont 26 honaposan lett szobatiszta!modszer egyszeru meleg volt levettuk a pelust mert kint kerteszkedtunk egyik nap meg bepisilt masodik nap mar nem!azota agytiszta is!es kaki is ugyesen megy a wc be!
2012. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Eddig csak egyszer pisilt a bilibe, azóta sem. Remélem, a nyáron leszokik a pelusról.
2012. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. máj. 27. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!