Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kislányom 2 éves és 1 hete...

Kislányom 2 éves és 1 hete pisil szépen bilibe, szóval nappalra pisi ügyileg szobatiszta. De a kaka?

Figyelt kérdés

..de a kaka bugyiba megy, pedig azt is mondtam neki hogy nem csak a pisinek hanem a kakinak is bilibe kell mennie.


nektek mennyi idő után sikeredett bilibe kakilni?


szól ha pisilni kell meg ha kakilni is, de akkor már a bugyiba megy...


hogy vegyem rá??



2012. máj. 10. 10:54
 1/5 A kérdező kommentje:

persze a gyerkőcnek mikor sikerült .. nem nektek


még mielőtt valaki kötekedne :)

2012. máj. 10. 10:55
 2/5 anonim ***** válasza:

:-)))))))) Jó volt a kommented?

Egyébként mi is kínlódtunk annak idején a lányommal a bilibe kakilással. A pisi pikk-pakk ment, de a kaki neki is a bugyiban landolt eleinte. 1 hét alatt tanult meg bilibe pisilni, de a bilibe kakilás kb. 2-3 hét után ment csak. Minden pisilésnél kérdezgettem, hogy "kaka nem lesz? mert akkor nagy puszi jár ám!" Meg hasonlók. Nálunk viszont az is gondot okozott, hogy alapból nagyon szorulásos volt, de rájött, hogy ha a bilibe könnyebben ki tudja nyomni. Ehhez kellett még a plusz 1-2 hét. Kitartás!

2012. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam már egész nagy volt, majdnem 3 éves (2 és 3/4 éves), mikor végre wc-be pisilt. Utána 2-3 hétig kénytelen voltam pelust adni rá, mikor kakilt, mert az volt a szokása, hogy bevonult az asztal alá, és gondolom nehéz volt leszoknia erről. Aztán egyszer pont a mamánál voltunk, amikor rájött a kakilás, persze nem volt ott a megszokott asztal. Így aztán apával és egy mesekönyvvel elvonultak a wc-be. Sikerült neki, nagyon megdícsérgettük és akkor rájött, hogy így is lehet. Azóta nincs gond.
2012. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi, azt gondoltam hogy később fog belekakilni,

nálunk a puszi nem jön be, majd kitalálok valamit ha végre belekakál.

édesség kizárva, különben ehhez fogja majd kötni a dolgot és azt nem akarom.

2012. máj. 10. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Pl potette plus utazóbili!
2014. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!