Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » A fiam bepisilt éjszaka, az...

A fiam bepisilt éjszaka, az ágy nagyon pisi szagú lett! Mivel lehetne a szagot eltüntetni? ötlet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ecettel spricceld le, majd tegyél rá törölközőt, azt nyomogd rá, hogy szívja ki a nedvességet, majd hagyd nyitva egész nap ott az ablakot, hogy száradjon!!!

Szerezz be egy gumis lepedőt!!!

2013. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatolva az előző válaszolóhoz :-) És ha süt a nap próbáld meg kitenni a napra,mert a napon való szárítás a legjobb.Nem tudom hol laksz körfolyosós,vagy saját családi ház.Nem tudom mire van lehetőséged.
2013. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy kihúzhatós fotelágyról van szó,nem lehet a matracot külön kivenni,csak ágyastól az egészet kivinni,van udvarunk csak a nap kéne süssön.
2013. máj. 29. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Kárpittisztító. Nekem ez vált be.
2013. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

A kellemetlen szagot a szúrós szagú ammónia okozza, miután a baktériumok lebontják a vizeletet.

Nálunk is gyakran előfordulnak ilyen balesetek. Én ezt teszem:

minél hamarabb felitatom a pisit a matracból papírtörlő segítségével amit jól rányomkodok a matracra amíg fel nem szívja a pisit. Ezután valamilyen fertőtlenítő szerrel (általában alkoholos) bepermetezem a matracot, vagy fertőtlenítőszeres szivaccsal jól áttörölgetem, majd ezt is felitatom papírtörlővel amennyire lehet és végül hajszárítóval megszárítom.

Így még mindig sikerült elkerülni, hogy vizeletszagú legyen a matrac.

Ez a megoldás már megszáradt vizelet esetén is működik. Jó alaposan itasd át a fertőtlenítő szerrel.

2013. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mielőbb fel kell itatnod, majd kárpittisztító, újabb felitatás, aztán szárítás. Ezután szagtalanító. A Müllerben lehet venni, 1000 valamennyibe kerül,szórófejes, nagyon hasznos találmány.
2013. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nagyd08b válasza:
19%
Ha rá is szarik, merőben más szaga lesz...
2013. jún. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!