Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ha reggel száraz a pelus, az...

Ha reggel száraz a pelus, az már biztos jele annak, hogy érett a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
Vagyis amíg nem száraz, addig kár is próbálkozni? És mi van a kakival, érdemes arra várni, hogy maga szóljon, hogy van valami a pelusban? Mi jobb a bili vagy a wc szűkítő? Érdemes a sikert tárgyilag jutalmazni? pl. levonó
2013. jún. 19. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:

nálunk a kicsinél nem mindig volt száraz a reggeli pelus de még is levettem róla éjszakára is mert tudtam h csak a első pisi megy bele :-)

és nappalra már az volt és déli alvásnál sem kellet már

onnantól egyáltalán nem pisilt be éjjel :-)


ha már nappalra szobatiszta akkor miért van pelus rajta ? gondolom azért nem szól mert pelus van rajta

szerintem vedd le róla és figyelt 1 hétig mi lesz


jutalmazni nem kell mert nem idomítás :-P

nagy ölelés és puszi és nagy mosoly h mennyire ügyes, enged meg neki h ö huzza le a wc-t vagy vigye ki a bilit stb....


a nagylányom előbb volt éjjel szobatiszta mint nappal :-)

szal ilyen is van


nálunk van bili és wc ahova ügyesen felülnek/felültek

a szűkítő nem vált be mert csúszkált és becsípte a bőrüket

2013. jún. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát sztem nem egyértelmű jele, mert a lányomra éjjel már hetek óta nem kell pelus, de nappal egyáltalán nem szól, ha jön a pisi, vagy a kaksa. :-((

hetek óta próbálgatjuk, most 1 hete már egyáltalán nem adok rá nappalra se pelust, és a hajam hullik, mindenhova megy a cucc, ahol épp kicsusszan belőle, és nem szól...:-((

Pedig nyár végén már 3 éves lesz...

2013. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!