Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Visztek mindenhova bilit?

Visztek mindenhova bilit?

Figyelt kérdés
Hogy oldottatok meg a nehany napja vagy hete szobatiszta kicsivel a biligondot? Gondolok itt orvosra, strandra? Visztek bilit vagy visszaadjatok a pelust? Fube meg nem akar pisilni, orvosnal nincs is ra mod, az ottani wcre meg kizart, hogy elvigyem.
2013. jún. 24. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi nadrágpelust használtunk mikor elmentünk valahova. Amikor szólt hogy pisi akkor kerestünk helyet, lehúztam neki mint egy sima bugyikát és pisilt. Biztonság kedvéért rajta volt, de sokszor mentett helyzetet. Kb 3hét alatt leszokott róla, és már akkor is szólt amikor elmentünk otthonról.
2013. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

DM-ben lehet kapni papírbilit.


Nekem lányaim vannak, amikor nagyobbak lettek, akkor vettem papír vécéülőkét meg egyesével csomagolt fertőtlenítő kendőket (10-es dobozban árulják).

Most már nagyobbak, de a felnőtt vécén még nem tudnak "pucsítani", úgyhogy nálam az már alapfelszerelés a táskában. Törölnek a fertőtlenítő kendővel, ráteszik az ülőkét és kész.

2013. jún. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont most aktuális ez a kérdés:) Én ilyen szűkítőt vettem: [link]

Lehajtható a két szárnya, vannak hozzá rászerelhető zacsik, így mobil biliként is funkcionál. Ha kinyitom, akkor meg normális szűkítő.

Mi külföldön élünk és nemsokára utazunk haza, azt nem tudom, hogy megkockáztassam-e ezzel a repülőutat, vagy inkább pelenka. A repülőtéren még csak-csak, de mi van, ha a repülőn jön rá...

2013. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2013. jún. 25. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!