Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen fajta tusfürdőt...

Ti milyen fajta tusfürdőt visztek be a kórházba?

Figyelt kérdés
30.hét közepén járok,elkezdtem összerakni a kórházi csomagot,a védőnő mondta h ne vigyek magammal erős illatú kozmetikumot,egyébként sem preferálom őket de milyen tipusút vigyek?Írnátok márkákat amit lehet,ami nem okoz gondot szoptatáskor?Én a Dove termékcsaládra gondoltam,tusfürdő,szappan,golyós deó..azt lehet?
2013. jún. 6. 22:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én Babát vittem :). Nem direkt így terveztem, hogy stílusos legyek, csak éppen ez volt itthon. Bár van illata, de nem volt semmi ilyen jellegű probléma a szoptatáskor.

Viszont azóta is nosztalgiával szimatolgatom mikor újra olyat veszek, mert olyan kellemes emlékeket idéz :).

2013. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én végigszaglásztam a boltban a tusfürdőket, és én ezt találtam a legenyhébb illatúnak, úgyhogy én ezt használtam kezdetben.

[link]

Amíg ezt használtam nem volt gond a szoptatással, aztán váltottam, szerintem pont Dove-ra, és zuhanyzás után nem akart szopizni, 2 alkalom után le is álltam vele, pedig már 4 hónapos volt, azt gondoltam megismer már úgy is, tévedtem...

2013. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A Babára én is gondoltam v a Johnsonsra..hát nem tudom.Sose legyen nagyobb problémám.:-)
2013. jún. 6. 22:43
 4/23 anonim ***** válasza:
alverde olívás tusfürdő, átlátszó zselés állagú, szinte illatmentes, zöld a flakonja. mondjuk én évek óta eleve ezt használom, ezt szeretem, úgyhogy nem lesz nehéz dönteni :)
2013. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Tkp. mindegy a márka, vidd azt, amit a hétköznapokban is használsz. A lényeg a rendszeres tisztálkodáson van. Tényleg nem célszerű a túl erős illatú kozmetikum, de nem is kell erre rágörcsölni. Én Baba tusfürdőt vittem, amúgy is azt használok. A kórházba a sima lanolinosat vittem, annak alig van illata, itthon meg a kamilla-mézes volt. Amúgy a Dove nagyon jó, vidd bátran azt.
2013. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én valami alap Niveára vagy Baleára fogok beruházni. Nekem ezek mind beváltak, azért is merem ajánlani ezeket.
2013. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Rendben,nem fogok erre rágörcsölni,csak tanácstalan vagyok,és most még jobban,mert olyan jókat írtok.Az alverdéről már sok jót hallottam,de a palmolive sensitive is jónak tűnik.Valamilyen natúrkozmetikumot szeretnék.A Balea az dm-es termék azt hiszem,a Rossmannba fogom megvenni,nálunk az van.
2013. jún. 6. 23:05
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Dmben lehet kapni illatanyagmentes tusfürdőt én azt vittem.
2013. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
az alverde termékcsalád is csak dm-ben kapható :-(
2013. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Alverdével mintha már a Rossmannban találkoztam volna,de lehet tévedek.Amúgy mindig ki akartam próbálni.
2013. jún. 6. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!