Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Létezik olyan anyag, amit...

Létezik olyan anyag, amit szőnyegre terítve meg tudom akadályozni a véletlen baleseteket?

Figyelt kérdés
Lassan 22 hónapos lesz a kislányom, ezért úgy gondoltam, hogy ideje lesz elkezdeni a bilizést. Egyesek szerint túl korai még, másoktól meg azt hallottam, hogy nekik már 1 évesen szobatiszta volt, le vagyok maradva. Mivel még nem beszél csak pár szót, de azt már mondja, ha bekakilt és érdeklődik is a bili után, gondoltam teszek egy próbát. A kérdésem arra vonatkozna, hogy van olyan puha anyag, aminek az alja vízhatlan és olyan nagy, hogy egy szőnyegre rá lehessen teríteni? Nem csak a pisi miatt, hanem mert előszeretettel borogat rá mindent a szőnyegre a Kincsem :-) Azért nem szeretném feltekerni a játék idejére a szőnyeget, mert szeret ott a puhán üldögélni, alatta meg parketta van, ami csúszósabb.
2013. jún. 28. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem úgy kezdtem a bilizést, hogy rögtön levettem a bugyit. Hanem voltak "biliző időpontok" illetve vártam, hogy szóljon, amikor kell neki. Kezdetben csak a bilizéshez vettem le a pelust, és amikor már viszonylagos biztonsággal tudott szólni, akkor vettem le róla teljesen.

Sajnos baleset előfordul, és nem csak a szőnyeg van "veszélyben", hanem a kanapé, ágyak stb.

Minél érettebb rá, annál kevésbé veszélyes a dolog, ha nagyon félted a szőnyeget, inkább tedd el egy időre. Most nem fog felfázni mert nyár van, ha akarsz, tehetsz a parkettára egy csúszásgátlót.

2013. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!