Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Káros anyag belélegzése...

Káros anyag belélegzése okozhat kárt a babára nézve a 28. héten?

Figyelt kérdés
A nagyobbik kisfiam beletett a mikrós sterilizálóba egy apró műszaki cikket, amit nem vettem észre. Pár perc múlva iszonyat bűz lett, kivettem a sterilizálót, felnyitottam a tetejét, és véletlenül belélegeztem azt a szúrós levegőt. Egyből friss levegőre mentem, és szellőztettünk, de még mindig itt van az orromban, és van egy pici hányingerem is. Okozhat ez a 28. hetes kisbabámra nézve valami bajt?
2013. jún. 23. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy baba már jól körbe van védve. Nem lesz semmi gond belőle. Az első 12 hét a kritikus ilyen szempontból, de ennyitől ott sem lenne baj. Van aki műkörmöt épít vagy fodrászként dolgozik terhesen és ott aztán sokkal több vegyszer van. Ne aggódj nincs gond. Esetleg ha valami olyasmi volt akkor okozhatott nagyon apró égési sérülést az orrodban, de nem hiszem ezt sem. Azért van hányingered mert nagyon félsz, hogy ez árthatott a picinek, pedig biztosan nem ártott.
2013. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! Igen, én is erre gondolok, hogy pszichésen vagyok rosszul, mert félek, hogy káros hatással volt mindez Rá. Köszönöm, még egyszer!
2013. jún. 23. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:
ennyitől semmi baja nem lesz nyugi.
2013. jún. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!