Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ha most kezdem a kislányom...

Ha most kezdem a kislányom szobatisztává nevelését akkor ezt, hogy csináljam : lent ?

Figyelt kérdés

itthon nincs rajta pelenka ugye.az lenne a kérdés h amig nemszol h pisi kaki lessz,de megyunk valahova akkor adjak rá pelenkát,amig elmegyunk itthonrol?

Pl játszotérre

sétálni

autoval mamàhoz

mamánál

Vagy csak akkor lehet teljessen elhagyni a pelust ,mikor már azért szol is.



2013. júl. 6. 12:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Alváshoz meg kap pelit
2013. júl. 6. 12:58
 2/4 Kerria ***** válasza:

Ha nem baj, hogy esetleg bepisil, pl a játszótéren, akkor oda ne adj rá.


Ha utaztok, ott azért ez nehezebben kivitelezhető, így oda én még adnék rá.


Másfél évesem már szól ha van valami, de szinte abban a pillanatban már jön is. Így a kertbe, játszáshoz ez nem gond, átöltözünk és semmi probléma, de autóban, utazásnál ez mindenképpen kellemetlen neki is, nekem is.

2013. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány hónapos,mert ha nem is szól még akkor szerintem egy kicsit korai lenne.
2013. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen nekem is szol ha pisi vagy kaki van ,de vagy rögtön előtte vagy közbe,vagy utánna. Nekem nyar végén lessz két éves,és nemgond ha nesikerül ket hét alatt a csoda,de gyakololgatni szerintem már ideje.hatha :)
2013. júl. 6. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!