Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ti felhasználnátok újra a pelust?

Ti felhasználnátok újra a pelust?

Figyelt kérdés
Kislányommal 2 hete kezdtük a szobatisztaságra szoktatást, nagyon szépen halad, nem pisil és nem is kakil már be. 3 napja pedig a délutáni és az éjszakai alvásból is úgy ébred, hogy száraz a pelusa. Levenni még nem szeretném, nem lutrizom, hogy esetleg mégis.... Az éjszaka szárazon maradt pelenkát ráadom a délutáni alváshoz is, csak utána dobom ki. Vagy nem kéne azt már ráadnom, hiába száraz? Lehet ettől valami baja?
2013. júl. 15. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan add rá, semmi baja nem lesz. A szoktató pelus is erre való ,hogy föl le húzogatod a gyereken amíg száraz, és annak még a "tépőzárja" sem romlik el (mert hát ugye annak nincs).
2013. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam is rá, hogy kéne venni olyant. De annyira hirtelen és gyorsan szokott le a pelusról, én pedig a nagybevásárlások híve vagyok, hogy mér 2 egész doboz DM-es pelus van itthon a megkezdetten kívül. :) El kell használni ezeket is, így nem veszek másfajtát.
2013. júl. 15. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Én, nem adnám rá vissza. Higiéniai okokbol. Pláne hogy nyár van és beleizzad.
2013. júl. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
A bugyit sem cseréled naponta 4 szer, legalább is én nem. szóval a száraz pelust mért ne lehetne vissza adni? És valóban a leszoktatós pelust is vissza adod rá. Meg aztán itt arról van, szó, hogy két alvás között nincs a gyereken a pelenka tehát ha bele is izzad akkor is kiszellőzik a két alvás között. Én a pelenkás gyerekemnek is megnézem, hogy van e pisi a pelusban, ha száraz akkor nem cserélek pelust vissza tapasztom a füleket és ennyi volt a "pelenka csere". Arról nem beszélve, hogy annyira nem olcsó a pelus, hogy használat nélkül csak úgy kidobáljam őket.
2013. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!