Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Út a szobatisztaság felé?

Út a szobatisztaság felé?

Figyelt kérdés
18 hónapos a fiam,a meleg miatt délutánonként pelus nélkül rohangál. 3 napja pelus nélkül megyünk sétálni,1 hete mutatja,ha kell neki pisilni,de az úton nem megy neki de ahogy haza érünk elbújik és pisil. 2 hónapja kapott először bilit,de ordított,ha rátettük egy hete próbáltuk utoljára de akkor is sírás lett belőle. Ma kihozta magától a bilit és mutatta,hogy tegyem rá,pelusban volt rátettem tetszett neki. Levettem a pelust róla és bele kakilt. Ez véletlen lehet vagy kezdi érteni ezt a bili dolgot?

2013. júl. 22. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
ott van a szobatisztaság kategória....
2013. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

még mielőtt VALAKI lepontozna,a babák kategóriába volt a kérdés eredetileg :)

de a kérdésre a válasz, igen útban vagytok a szobatisztaság felé

2013. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló,tudom hogy rossz helyre ment,nekem is feltűnt!

Második válaszolónak köszönöm!

2013. júl. 22. 12:34
 4/10 anonim ***** válasza:

ugyanaz a válaszadó voltam :)

én tetettem át neked ebbe a kategóriába

2013. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké,köszi :)
2013. júl. 22. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a szobatisztaság, amikor felismeri az ingert és vissza tartja amíg a bilihez ér. Szerintem ez még nálatok odébb lesz.
2013. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál! Reggel mondjuk megvárta amíg leveszem a pelust róla a kakinál,a pisit meg már tudja párszor tartani és mutatni,hogy kell
2013. júl. 22. 17:22
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Ha van hozzá kedve, akkor próbáld meg, hogy nem adsz rá pelust, de ha nem sikerül még, ne keseredj el. Nagyon ritka az, amikor másfél évesen érett lesz rá, mert még nem érti meg.


Sok sikert!

2013. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs rajta pelus eleve a meleg miatt :) Nem erőltetem,pont ezért lepődtem meg,hogy magától hozta :)
2013. júl. 22. 18:16
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy öcsém ennyi idősen már szobatiszta volt és csak éjszaka használt pelust :)
2013. júl. 22. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!