Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » A fiam 23honapos. Szerintetek...

A fiam 23honapos. Szerintetek szobatiszta éret?

Figyelt kérdés
A jelek:kihuza a futyijét a pelusbol és csak akkor pisil. A pelenkajat huzogatja és mutogatja. Még nem beszel ezert nem mondja h pisil. Ma meztelenul volt a melegben és mutata a pisit meg a kakit a foldon. A felmosot is hozta hogy töröljuk fel. ÉS a delutani alvasnla levette magarol a pelust. Nem szeretném erolteni ezert kerdezem meg. Most meztelenul jarkal a lakasban.
2013. júl. 28. 22:04
 1/3 Kerria ***** válasza:

Nagyon nem lehet erre még azt mondani, mert nem tudhatod mi zajlik benne. Ha egyszer sikerülne bilibe pisiltetni/wc-be akkor ha arra mutat tudhatnád... na de ugye nem ez a kérdés..


Ha Téged nem zavar, hogy a földre pisil/kakil, akkor nyugodtan hagyd úgy nappalra szabadon. Ezzel még nem is erőlteted. Ebben az esetben viszont bárhova is végzi a dolgát nem szabad kiabálni vele, mert megijedhet. Amikor kiveszi a kukiját, akkor mindig pisil is, vagy néha játszik is vele?- mert ugye akkor már nem lehet egyértelműen mondani, hogy ez az lenne.


Kislányom 20 hónapos, ő szól... de nem mindig. Valamikor csak akkor amikor már pont jön is...

Ő egy kicsit rogyaszt amikor ürít, így a pozícióból sejthető. Nálatok esetleg nincs ilyen típusú jelzés?

2013. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Berogyaszt azaz összehuzza a terdet ha pisilnie kell.meg mutatja a pelust ha pisil bele..Neha jatszik a kukijaval neha meg pisiles elott fogja..szoval nem tudom most meztelen nappal
2013. júl. 28. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg bilire ültetni,biztatni, ha sikerül a pisi, ő is örülni fog neki. elképzelhető,hogy megérett rá, én kisfiam is 22 hónapos volt amikor szobatiszta lett és ő sem beszélt még, ez nem akadály, megértetik magukat, ha kell. Én ébredések után közvetlenül ültettem először bilire, majd kisgyatyát kapott, hogy ha bepisilne,érezze milyen. (tehát ne legyen teljesen meztelen) Eleinte az eleje becsurgott, aztán egyre jobban tudta szabályozni
2013. aug. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!