Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ha mesztelenul vana majdnem...

Ha mesztelenul vana majdnem kétéves gyermekem akkor van esély rá hogy fél éven belul szoba tiszta legyen?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtuk el,és ma eloszor magatol belepisilt a bilibe:)Egybként mutatja ha pisilt vagy kakilt
2013. júl. 29. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes az idő (nyár) és a gyermek kora.Nálunk 1 hét volt a szoba és 2 hét az ágytisztaság.Szerencsére nagyon élvezte a bilizést.Balesetek persze voltak.
2013. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én csak reménykedek.álandoan kihuzta a pelusbol a futyijét és a parkban is folytata hiaba volt rajta ruha.Gondoltam zavarja..és éjszaka is ezt csinalta.Meg összehuzta a térdét.Igazabol tudom h általaban 2,5éves a idealis kor de akkor februar lesz és baromi hideg ezert probaltam meg most hát ha.A 2honapos kisteso melett nem álom olyton takaritani de sok kis apro siker remelem elvezet a szobatisztaság felé.Köszi a biztatást:)
2013. júl. 29. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
21 hónapos a lányom most kezdtük el a bilizést,gondoltam így nyáron csak bugyiban könnyebb.1 hét után ott tartunk hogy pisil a kertben aztán ráül a bilire.de az első 2 napban ha pisilt még sírt is.szerintem nem kell nektek fél év ha már most ilyen ügyesen a bilibe pisil.
2013. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag az idegrendszeri érettségen múlik a dolog. Nálunk tavaly volt így (szintén nyáron 2, februárban 2,5), de még csak ezen a nyáron sikerült a szobatisztaság, viszont akkor úgy, hogy nappalra és éjjelre is az. Tavaly nyáron még nem tudta szabályozni, visszatartani, csak szólt, de kicsit ijedten, mintha valami baj lenne, hogy valahova odapisilt (ahol épp játszott vagy tartózkodott).


Vannak gyerekek, akik már jóval 3 éves kor előtt szobatiszták, de igazából az a jó, ha hozzá igazodsz. A meleg miatt nem baj, hogy pelus nélkül van, de ne ess kétségbe.


Ja, és nálunk pl. balesetek sincsenek, valószínű pont azért, mert megérett rá agyilag.

2013. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és mit tegyek akkor ha adok rá pelust ejjel,de leveszi a pelusat és uszik a vizben este erre riad fel.NEm tudom mit tegyek mar egy matrac emiadt menta kuka ba : (
2013. aug. 5. 09:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni olyan lepedőt, ami nem engedi át a nedvességet, én azt használtam régebben, így csak a lepedőt kell cserélni, és alhat is tovább.


Ha gyakori, hogy éjjel pisil, akkor én visszaadnám a pelust rá.

2013. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!