Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély hogy szóba áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy szóba áll velem?

Figyelt kérdés

Kérlek, hogy ne lenéző válaszokat írjatok, mert ezt komolyan kérdezem.(rasszista választ nem kérek)..

Szóval! Nagyon vonzódom az ázsiai fiúkhoz, egyszerűen megbolondítanak.. évek óta odavagyok értük.

Nyáron költözök fel Budapestre továbbtanulás miatt. Mennyi az esélye hogy összejöjjek eggyel? Vagy ők nem kedvelik a magyar lányokat? Nem ismerkednének "velem"?

Hol lehetne ázsiai fiúkat találni?



2013. jan. 2. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én általában az ázsiaiakat mindig más ázsiaiakkal látom mászkálni... mintha félnének a magyaroktól...
2013. jan. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ettől félek...és elkeserít.
2013. jan. 2. 01:57
 3/8 anonim válasza:
attól függ hány éves vagy?
2013. jan. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18 leszek tíz nap múlva. Szóval 18 éves leszek mikor megyek fel.
2013. jan. 2. 02:13
 5/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy van rá esély. kicsit félénkek, de biztos örülnek, ha végre magyarok is akarnak velük barátkozni/ismerkedni. amúgy meg nem lehet általánosítani, biztos lesz, aki nem járna magyar lánnyal, meg olyan is, aki igen. itt Debrecenben nem ritka az ázsiai-magyar páros:P. Egy lány ismerősöm is most jött össze eggyel.
2013. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

őszinte leszek, ha találsz olyan ázsiai srácot akit kedvelsz akkor ezt ne mondd el neki. pl. mert mi van ha én vagyok az. én az ázsiai-kedvelő utáló ázsiai vagyok.


erre több okom is van, az egyik, hogy nem értem miért sikerül ilyen szerencsétlenül kifejezniük magukat. te például nagyon vonzódsz hozzájuk, évek óta odavagy értük. ez nagyon azt sugallja, hogy te nem is szerelmet/párt/társat keresel, hanem egy ázsiai babát, teljesen mindegy milyen és ki is az, úgyis tömeggyártmány. ez rossz. szerintem. persze valójában azért szeretsz akárkit amiért csak akarsz. az nem az én dolgom.


másrészt sosem fogtam még fel, hogy mit is lehet így, megszállottan szeretni. a kicsi szemeket? a fekete hajat? az alacsony átlagmagasságot? kb. ez az ami átlagban az ázsiaiakban egyezik. ja és a pingpong tudás.


és nem értem ezt a megkülönböztetést sem. persze, nem vagyunk hasonlóak, nekem sárgásabb a bőröm és húzottabb szemem van, neked meg lehet szőke, barna meg vörös hajad is. ettől függetlenül ugyanúgy emberek vagyunk, miért ne szerethetnék bele egy európai lányba? vagy egy afrikai lányba?

ha belegondolsz te már így látatlanban is odavagy az ázsiai fiúkért, akkor miért ne lehetne még egy ilyen csodabogár, aki látatlanban van oda az európai lányokért?


valójában persze semmi bajom veled. de az ilyen imádókon mindig elcsodálkozom.

2013. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, valóban igazad van, hogy ez nem szerelem. De én sem állnék össze akármilyennel, hiába ázsiai. Csak szeretnék megismerkedni, egy ázsiai fiúval, és megismerni. Csak azután esetleg több. Sok jót hallottam róluk, például a családdal kapcsolatban. Nem gondolom őket tömeggyártásnak, ha jobban meg figyeljük, nagyon is mások.
2013. jan. 3. 15:30
 8/8 A kérdező kommentje:
az ázsiai imádást inkább úgy fejezném ki hogy jobban tetszenek mint a többiek. Számomra érdekesebbek.
2013. jan. 3. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!