Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok,...

30 hetes kismama vagyok, eddig fejvégű fekvésű volt a babám, de az utolsó uh szerint már medencevégű fekvésű. Mennyi esély van rá hogy befordul? Medencevégűvel csak császár jöhet szóba?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még bőven megfordulhat! A lányom 37hetesen medencevégű fekvésben volt, 38 és 39 hetesen fejvégűben, 40 hetesen megint medencevégű... Nálunk ilyenkor automatikusan császár. Hol fogsz szülni?
2012. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ. Elvileg Egerben. :)
2012. okt. 24. 13:45
 3/11 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok, nekem is még medence végű a baba, a 36. hétig kellene befordulnia vagy császár lesz :(
2012. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék császárt :( mikor mész következő ultrahangra?
2012. okt. 24. 13:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia.Még valóban befordulhat,sőt!Viszont,ha már nincs kedve forgolódni és úgy marad,akkor mindenképp programozott császár,hiszen keresztbe nem tudod kinyomni.Van olyan amikor szülés közben fordul a baba ilyenkor megpróbálják kézzel visszafordítani,de állítólag nagyon fájdalmas...nekem szerencsére még nem volt,ne is legyen.:)
2012. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még megfordulhat, de egyre kevesebb rá az esély. Doki kérdése: az egyik kismamának, akivel együtt jártam szülésfelkészítőre, első babát farosan szült, mondjuk 2900 gramm volt 38. hétre. A dokija tolta volna a műtőbe de az ügyeletes főorvos nem engedte, gond nélkül meglett. A barátnőmnek is faros volt, 3520-al született, az ő dokija oxit kötött be amikor reggel elfolyt a magzatvíz és 8 óra múlva tolták a műtőbe, de ott tudták, hogy császár. Szerintem nagyban függ a doki rutinjától (sokkal több lehet a komplikáció) és a baba méretétől.
2012. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hármas vagyok

én majd novemberben megyek uh-ra, meg még decemberben is lesz egy, remélem addigra fordul a picur, nem szeretnék császárt :( érzem hogy forog és sokszor van felfele a tappancsa, de sajnos nem marad még úgy, túl sok a helye még :(

2012. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi A válaszokat, azért még remênykedem, kedves utolsó, írd meg mindenképp mi lett a köv. Uhod eredménye, én hétfőn megyek a dokimhoz, szerintem ő is rá fog pillantani uhal. Mikorra vagy kiírva?
2012. okt. 24. 14:37
 9/11 anonim ***** válasza:
köszi persze majd megírom :) hát reménykedem még :) december 30-ra írtak ki, addig még van időm, remélem addigra behelyezkedik ahova kell :) majd várom a válaszod az uh-ról :) boldog babavárást
2012. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még megfordulhat a baba. Az én kisfiam szinte végig medencevégű volt.... a szülés időpontjára megfordult. :) A doki le akarta vezetni a faros szülést, már fel is készített rá, annak ellenére, hogy én úgy nem akartam volna megszülni, mert nagyon féltem tőle. De hiába fordult meg mert császár lett... a baba fejkörfogata 37 cm volt és nem tudott kibújni. Bele sem mertem gondolni, hogy mi lett volna ha faros szülés lett volna... :( Az első 2 fiam rendesen született. Farfekvésnél biztonságosabb a császár szerintem...!!
2012. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!