Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan szoktassam rá fiu...

Hogyan szoktassam rá fiu gyermekem a bilire?

Figyelt kérdés
Elsö gyerekem és tanács kellene a bili hasznàlat ügyében.Milyen pozicioba álljon a fütyi,fogjam-e a fütyit vagy se,hànyszor pisiltessem naponta,megtöröljem -e a kukijàt pisilés utàn?

#pisi #pénisz #bili #szoktatàs
2013. aug. 3. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb ha nem szoktatod bilire hanem állva pisilteted azonnal.

Én az elején nem kérdezgettem hanem jó 2hétig másfél-két óránként megpisiltettem, utána már szólt, hogy kell neki. Megtöröltem a kukiját, most már ő törli magának.

Ha nagyon nem szeretne állva pisilni akkor bilire ültetés után ellenőrzöd, hogy lefele áll-e a fütyije és nem fogod hanem csak felűről tartod az ujjaddal. Remélem érthető volt :)

2013. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2013. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 éves lesz:).
2013. aug. 3. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor még ne kapkodj.

ráér még :)

2013. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem:D
2013. aug. 3. 19:59
 6/10 A kérdező kommentje:
épisiltetés kozbe hàtrhuzzam neki amenyire tudom vagy ne?
2013. aug. 3. 21:21
 7/10 kiss tomi11 válasza:
es hol az apa
2013. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem az apura bízod ezt a feladatot? Előbb állva próbáld rászokatni. Nagy élmény neki a ha bele talál a bilibe.
2013. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

– Nem kell hátrahúzni

– Megtörölni se kell (eddig se törölte meg senki és ilyen kicsi korban amúgy se marad benn semmi; idősebb korában meg majd megtanulja kezelni az utolsó csepp problémáját magától is)


(a „kell” szót mindkét esetben tessék a szó szoros értelmében érteni: nem kell, egyéni ízlés dolga a dolog, bár valószínű, hogy tök felesleges hajcihő az egész és egyébként fiziológiailag szükségtelen)


– bilin/vécén ülve nyilván lefele nézzen a kuki, különben nem rendeltetésszerű az illemhely használata :)

– ha mindjárt állva pisiléshez szoktatod, az lehet, hogy jobb (ahogy fent is írta már valaki más)

2013. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is köszönöm a válaszokat!

Viszont hogy lehet 2 óránként pisiltetni, ha nem akar? Úgy értem, honnan tudod, mikor próbálkozz a pisiltetéssel, amikor eredmény várható? Én próbáltam ébredés után csontszáraz pelusnál, de nem akart...


Kezdő fiús anyuka

2013. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!