Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hol tudok venni és mennyiért...

Hol tudok venni és mennyiért mosható pelust? Nem textilpelenkára gondolok. Nyíregyházi lakos vagyok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
csak neten tudsz rendelni. tarkabarka. hu, mamamibolt pl.
2013. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miskolci Brendonban, vagy a neten. Vatera, tarkabarka.hu, mkbaby.hu, biomama.hu


Ha olcsóbban akarsz, akkor ebay.hu (ebay.com), aliexpress.com, ezek kínai pelenkákat árulnak, washable diaper, cloth nappies néven rengeteg van fenn, 500-2000 ft/db közötti áron, ami töredéke a hazai árnak, minőségben viszont nem marad el a márkásak mögött. Érdemes bambuszbetétest venni, az jó sok folyadékot bír :)

2013. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 JnéHN ***** válasza:
A Brendonban, a zsebibabában
2013. aug. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Ilyen idősen pelus kell? :))))
2013. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Előttem már írták, hogy általában csak neten tudsz. A kínai olcsóbb pelusok tényleg vannak olyan jók, mint a társaik. Viszont az én fiam kipisilt belőlük, hiába tettem bele két betétet, oldalt folyt ki a pisi. Tetra textilpelussal oldottuk meg, ebbe hajtogattuk bele a zsebes pelus betétjét és külsőként használom a színes zs.pelust. Már 10 hónapja (születése óta használjuk), nagyon meg vagyok vele elégedve. Korai szobatisztaságra szoktatásban is nagy szerepe van, az én fiam már 9 hósan bilibe kakilt.
2013. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MaciBacsi válasza:

Mi a párommal mosható pelenkát használunk. Sokat kipróbáltunk már és több hasonló anyukát ismertünk, akik pelusait kipróbálhattuk.


Általánosan elmondható, hogy gyereke és szülője válogatja, hogy melyik pelus jön be neki.


Nálunk a Pop-In AOI pelusok jöttek be, és a vaterán szereztük be őket használtan. Az új áruk horror. Abból volt nálam mindhárom széria és a lányom születése óta ezt használjuk és a következőnél is ezt fogjuk.


Pár gondolat hozzá:

- Az elején baromi nagy csomagnak tűnik a gyerek popsiján, de nem fogja zavarni, max téged.

- Nem kell aggódni, ha összekakilja, simán kijön 60 fokon, vagy max használsz folteltávolítót (pl. marhaepe szappant)

- Mi eleinte baba, majd fokozatosan hagyományos mosószerrel mostuk. Arra vigyáztunk, hogy ne legyen benne cellulóz oldó anyag, mert azt nem bírja a bambuszos fajta. Illetve fertőtlenítős öblítőt, vagy ecetet használtunk. A mosószappan nem ért semmit sem.

- használtunk kakifelfogót, nekünk a sima mülleres, vagy a poppolini vált be. A gyári pop-ines nem volt valami jó.

- ne ijedj meg, ha felrakod. a gyereknek még jót is tesz, ha jobban terpeszt :)


A kislányom bk 1 éves korától annyit pisil éjjelente, hogy semmit nem ér a turbó betét és a plusz belsők. Úgyhogy éjjelre valamelyik ütősebb eldobhatót használunk.


Bambusz vs babaplüs feloldására nekünk a bambusz jött be. Igaz, hogy durvább az anyaga millió mosás után és vastagabb is, de jobb nedvszívása van.

2013. aug. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!