Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztaságnak számit ez már?

Szobatisztaságnak számit ez már?

Figyelt kérdés
Mindig szól ha pisilni és kakilnia kell.Wcbe pisi és kaki megy. S éjjel is felébred ha kell és szól.S akkor is megy apájával a wcbe pisilni.Utána alszik tovább. 3 éves mult áprilisban. Nem baj ha felébred éjjel is hogy pisilnie kell?Hogy igy nem alussza át az éjjelt?
2013. aug. 12. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szól ha pisilni, kakilni kell neki, és fel is ébred rá. Szerinted ez mi,ha nem szobatisztaság?
2013. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez már szobatisztaság. Nem baj ha éjjel felébred pisilni, én is felébredek pedig már felnőtt vagyok. Attól meg ne aggódj hogy nem alussza ki magát..
2013. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szobatisztaság NEM azt jelenti, hogyéjjel NEM kell neki Wc-zni, hanem azt, hogy nem a pelenkába megy, hanem idöben felébred és szól.
2013. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy annak számít. Én is ki szoktam menni éjszaka pisilni, meg a férjem is. Nem vagyunk szobatiszták? Még jó, hogy azok vagyunk! A gyereked is az! :)
2013. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ilyen rossz éjjelünk már rég volt... 4szer felkelt. 2szer pisilni és 1szer csak sírt,mint akit nyuznak.. Egyszer ,meg megijedt az oroszlántól:( (?) S nem is ment bölcsibe mert nem tudtuk felkelteni.
2013. aug. 13. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!