Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen értéktől számít a...

Milyen értéktől számít a pajzsmirigy alulműködöttnek?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk és mennem kell kivizsgálásokra. Mi az az érték amire már gyógyszer kellene, még akkor is ha határértéken belül van?

2013. aug. 8. 10:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tsh hivatalos reftartomany teteje 3,8 v 3,9 most nem is tom fejbol. De fogamzo koru noeseteben 2 folott mar nem idealis. En 4-re kaptam gyogyszert, 3 honapos kontrollon 1,62 volt, abban a honapban teherbe is estem. Elotte egy evet probalkoztunk.
2013. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalos tartomány tényleg 4-ig van, gyakorlatilag viszont fogamzókorú nőnél 2-ig jó. Én 3.26-ra már gyógyszert kaptam!
2013. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
4 egesz valanenny remlik nekem... 7essel lettem terhes megszuletett nagy ugyes okos fiam aki 58 centivel es 4310el szuletett... Kovetkezore 14el lettem terhes... Gyogyszert nem szedek mert nekem az osszes mellekhatasa kijott.... Terhesseg alatt se szedtem mert meg most se hiszem hogy a gyerekemnek a pocakban hasznalna a hormon bogyo
2013. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok Én 3,36-ra kaptam Letrox50-et. 6 hete szedem, tegnap voltam vérvételen az eredmény TSH: 1,43 :) Továbbra is szednem kell ugyan ezt a mennyiséget és 4 hét múlva újra vérvétel! "K"
2013. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

4 felett nem jó az érték, de 2 alatt kellene lennie, hogy ideális legyen a teherbeeséshez.

Amit korábban írtak, nem javasolnám (aki nem szed rá semmit), ugyanis befolyásolja a baba hormonmáködését. Nekem elmondta anno a nőgyógyászom, hogy mivel nálam alulműködés van, ezért a baba majd megpróbálja ezt kipótolni, és azután is túlműködik majd a pajzsmirigye, hogy megszületett, csak már nem lesz rá szükség.

Szerintem nem véletlenül adnak rá gyógyszert.

2013. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Utolso! En nem szedtem a bogyot! Logikus amit a dokid mondd, de forditsd is meg! Ha szeded akkor adod a magzatnak is a hormont es kibujik beloled akkor meg hirtelen megvonod... Ha nem szedi az ember lanya akkor meg o termel tul... Ordogi kor... De sok mindent lehet tenni azert hogy helyben maradjon az ertek!


Viszont az egeszet felre teve nekem mig alul mukodott addig siman babas lettem elso honapban mind a ket alkalommal mikor dontottunk, hogy johetnek... Most 2,3 es kuzdunk erte...

2013. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a hozzászólást:)
2013. aug. 8. 14:35
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem így van, mert ha az én hormonszintem rendben van, akkor a baba se többet, se kevesebbet nem fog termelni, tehát jó lesz neki, akár kint van, akár bent.

Én nem kérdőjelezem meg az orvos véleményét, mert nem véletlenül adják rá a gyógyszert.

Lehet, hogy neked sikerült így is teherbe esni, és nem lett semmi gond, de nem érdemes kísérletezni.

2013. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta az endokrinologus, mint az 5-osnek. Es 4 hetente kontrollra jarok en is.
2013. aug. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Ugye nem vagy olyan buta hogy elhidd azt hogy szeded a gyogyszered es a gyerek semmit nem kap vagy nem erez belole!?

Ha szeded o is szedi, ha nem szeded o se szedi! Miert is tilos a gyogyszerszedes tergesen? Se fajdalomcsillapito, se gorcsoldo vagy vizhajto... Mi az amit kapsz helette? Termeszetes megoldasokat! Gorcsolsz=magnezium, vizes vagy? Csalantea!

En tudom hogy kinszenvedes aran gyogyszerek nelkul is be tudja maganak allitani az ember! Es az hogy lepontoztok az nekem csak elismeres! En onerobol megcsinaltam amire mas nem kepes es nem is lesz soha! Mert a sok nulla doki a gyogyszert adja es nem a frankot mondja meg! Hogy mit tegyel meg magadert!

Nekem allt le a vesem majdnem. Napi egy alkalommal pisiltem sotetbarnat... Endodoki meg kozli hogy semmigond ez mellekhatas! Szedjej gyogyszart erre is! Az orszag egyik legelismertebb endodokijanal voltam alkalmankent 30.000 forintert!!!! De mas megoldast nem tudnak csak gyogyszert! Holott ha a google-ba barki beirja hogy pajzsmirigy betegseg es alulmukodes ott annyit olvashattok rola amennyit akartok! Es ha buta az wmber csak akkor nem fogja fel hogy mik a kivalto okok! Ha azt megszunteted, meggyogyithatod magadat!!! Inzulinrezisztens es pm beteg voltam a pm-el mar muteni akartak... Engem nem mutottek de mar nem is fognak! Nincs az az isten!


Fodrasz vagyok volt egy gyogyszeresz vendegem aki elott bekaptam egyszer egy cataflamot... Joindulattal elmondta milyen merget vettem be ami eppen mit tesz a majammal a szivemmel es a veremmel... Mig ha homeos kapszulat veszek be ami gyogynoveny addig semmi nem tortenik meg! Ott mar baj van ha a gyogyszeresz azt mondja ne szedd! De mindenki ugy k.rja el az eletet ahogy akarja es javit rajta amiben hisz es akarja!!!

En csak el akartam mondani hogy nem csak 1 ut van hanem tobb! Mindenki maga donti el mit tesz

2013. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!