Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Visszatartja a kakit. Mit...

Visszatartja a kakit. Mit tegyek? Volt valaki így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom már, mit csináljak! Se bili, se wc, se szűkítővel, se pelus...sehova nem akar. Az okát tudom, megijedt, amikor belekakilt a bugyiba. A pisi megy a bilibe gond nélkül. kb.1 hete. Akkor kezdte önmagától a szobatisztaságot. A kaki se szép szóval, se alkudozással (már mindent ajánlottam, matrica,csoki, fagyi...), sehogy nem megy...:( 25 hónapos.
2013. aug. 20. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

:( Szegényke.

Itt találtam egy cikket erről, olvasd el. :)

[link]

2013. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2013. aug. 20. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Ráül a bilire/WC-re?

Ha igen, próbáld meg átölelni közben és tenyérrel óvatosan simizni a hátát, derekát. Ne mondd neki, hogy csinálja, nehogy megijedjen. Dúdolj neki halkan, úgy hogy hozzád bújik. Nekünk hasonló helyzetben ez bejött.

Vagy hagyd egyedül mikor látod, hogy kell neki. Valakinek ez válik be. Lehet, hogy elég ha csak látványosan nem rá figyelsz.

2013. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!