Bepisilés 5 évesen?

Figyelt kérdés

Van itt olyan szülő akinek 5 éves még bepisil a lánya?Nem minden nap átlagosan 4-5 alkalommal.

Azt hallottam hogy most az 5 éves kort amíg valamilyen szinten normális azt kitolták 7 évesre.Vélemény?

Háziorvos szerint még nem kell aggódni.


2013. szept. 20. 01:57
 1/7 anonim ***** válasza:

"Nem minden nap átlagosan 4-5 alkalommal. "

Nem igazán értem.

Felfázhatott a kicsi? Valami trauma érhette? Esetleg a vizeletet szabályozó szervet kellene figyelni? Van rá példa,hogy idősebb korosztálynál is előfordul a bepisilés,akkor sok esetben beteg a gyermek. Megfigyelted a gyermeked mit csinál előtte vagy utána amikor bepisil? Esetleg nem szereti a bilit? Több szeretetet vagy figyelmet kap a gyermeked ha bepisil?

2013. szept. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kihagyott egy vesszot, elso. "Nem minden nap, átlagosan 4-5 alkalommal."

Nem, nem kell aggódni. Kerdezted gyakrabban, nem kell e mosdóba mennie este pedig ne adj neki tul sokat inni.

2013. szept. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat figyelmetlen voltam!Éjszakai bepisilésről lenne szó.
2013. szept. 20. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Álmában pisil be? A csemetéd hogyan érzi magát a közösségben? Fél valamitől? Egyedül alszik egy szobában? Szokta kérni,hogy ne kapcsoljátok le a villanyt? Elalvás előtt mihez ragaszkodik?
2013. okt. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen álmában.Nem fél semmitől,egyedül alszik baba kora óta.Önálló altatni nem kell.Mese olvasás vagy beszélgetéssel zárjuk a napot.Édes kiegyensúlyozott gyerek és nem csak szerintünk hanem azok szerint is akik jól ismernek és akik csak felületesen.Annyira változó mert van hogy egy nap bepisil egy nap nem egy nap kijön éjjel pisilni mégis bepisil utána.Még pelust adok rá,hogy azzal se éreztessem vele hogy nem jó hogy összepisil az ágyat.Nem aggódom túlságosan de zavar.
2013. okt. 5. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni amikor nem pisil be akkor a nap folyamán mi az ami történik vele? Szokott-e álmodni és mit? A gyermekeknek valahol egy kicsit "rossznak" kell lennie.Úgy értem aki az oviban vagy az iskolában jó gyerek az általában otthon szokta kitombolni magát és fordítva is ez a helyzet.Szokott hisztizni? Az alaptermészete milyen?
2013. okt. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Alaptermészete jó,könnyen kezelhető.Persze vannak kitörései próbálkozásai de mindent meg lehet vele beszélni.

Mostanában kicsit javult a helyzet, nem adok neki este kakaót és teát mert a doki azt mondta ez mind vízhajtó.

Egy héten kb 1 max 2 fordul elő.

2013. okt. 14. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!