Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Próbálta már valaki a Pelenka...

Próbálta már valaki a Pelenka Diszkontnál rendelhető Labell-Pommette típusú pelenkát?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatod van vele? Mi mindig Liberot veszünk, tökéletesen meg vagyok elégedve vele, viszont húzós az ára. Kipróbáltam már a Dada pelust is, gond nem volt ugyan vele, de valahogy mégse az igazi, gyakrabban is kellett cserélni, mert kevesebb pisit szívott magába, meg a bababőr is nyirkosabb volt. Amugy nem volt olyan rossz, csak jobb a libero, és aki ahhoz szokott, ugyebár... Most kipróbálnám ezt a pelenka diszkontos Labell-pommettet, de nem tudom, megéri-e betárazni?
2013. okt. 8. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már használtam ilyet, igaz csak bugyipelenkában, de nem volt rá panasz. Kicsit mondjuk szerintem vastagabb, mint a többi, de ettől függetlenül jól vizsgázott, nem volt vele baleset sem, és a napi 4-5 pelus ebből is elég volt, mint az összes többiből...

Én viszont a Dadát utáltam, bár nem tudom létezik-e olyan, ami gumírozott derékrészen, mert amit használtunk, az nem volt, úgyhogy még szerencse, hogy ajándék pár darabom volt belőle, különben tuti kidobom :)

2013. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bugyipelusból használunk Labellt. Napi 4-5 darab ebből is elég. Kicsit vastagabb, mint a Liberó, főleg, ha megtelik, de legalább tudom, hogy mikor kell cserélni. Ez olyan dolog, hogy vagy szimpatikus valakinek, vagy nem. Az egyik embernek jó, a másiknak meg nem.
2013. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!