Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek lassan 3 éves a gyermeke és még nem akar szobatiszta lenni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
A fiam nem akart, aztán megszületett a húga és az lett. Néhány nappal a szülinapja előtt.
2013. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 nittababy ***** válasza:
63%
Igen az én lányom márciusban lesz 3 éves és nem akar!!
2013. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
A kisfiam a 3. szülinapja előtt 3 hónappal lett szobatiszta. Egyértelműen érett volt rá, csak kényelmes volt a pelus. Leimádkoztam róla és mikor levette, azóta szobatiszta! Azzal együtt a délutáni alváshoz is az lett. Majd 1 hónapra rá éjszakára is.
2013. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Jelen :( Kislányom november végén lesz 3. Ha ráültetem a WC-re, akkor belepisil, de ha magától jön rá a pisilhetnék, akkor nem szól, hanem lazán bepisil.
2013. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Az én kisfiam is november végén lesz 3 éves és mindent tud mit hogyan és mikor kell csinálni.Reggel,ha felkel és leveszem a pelust szalad pisilni a bilibe,utána adok rá gatyát és ott már baj van,mert belepisil,belekakál.Ha rárakom bilire ha éppen pisilni kell akkor belepisil,de magától nem is szól és nem is megy,hanem elbújik és úgy pisil a gatyába.Nem tudom mi tévő legyek és miért csinálja ezt.:(
2013. okt. 30. 15:12
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

4-es vagyok. Hát sajnos segíteni nem tudok, de ha rájöttél mi a gond, légyszi áruld el nekem is :)

A te kisfiad legalább elbújik, azaz érzi, hogy pisilni kell, az én lányom áll vagy ül egy helyben miközben bepisil. Néha utána se szól :( Nem tudom, hogy nem is érzi, vagy csak nem akar szólni. Most megy pár napra idősebb unokatesókhoz, remélem tőlük eltanulja a tutit :)

2013. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Szia mintha az én kisfiamról írtál volna,csak nekem decemberbe lesz 3-éves ,valamikor még a pelust is követeli.Nekem azt mondták hogy valami jutalom falatot adjak neki rögtön ,majd kifogom próbálni.Majd meglátjuk.
2013. okt. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
Egy kis ütés a popsira segít kedves kérdező! A fiad ( mivel elbújik) már érzi az ingert. Csak azért csinálja, h bosszantson:-)
2013. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért kedves utolsó ezért biztosan nem ütnék a fenekére!

És kérdező, abban azért volt igazság, ha elbújik és úgy pisil a pelusba, akkor valóban felismeri az ingert.

Legyél erős és határozott!

Vedd el tőle a pelenkát!

Lehet hogy az első pár napban sokat fogsz öltöztetni, de szerintem nagyon is érett rá a fiad, csak a kényelem miatt jobb a pelenka számára.

És ha rájön, hogy nincs pelenka, hiába kéri, akkor bele fog pisilni a wc-be vagy a bilibe.

2013. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom is december elején lesz 3 éves, de még mindkét alváshoz kell pelus és napközben is ritkán ugyan, de bemegy a pisi. A kakiról nem is beszélve! Ott általában csak szól, hogy anya nézd már meg nem kakis-e a bugyim? Na, ilyenkor tudom, hogy már megint trágyázunk. De erőltetni v. büntetni ezért semmiképpen nem szerencsés! Még az sem jó út, hogy annyira központi problémává tesszük, hogy nincs a gyereknek egy nyugodt fél órája pisikaki téma nélkül. Nálunk úgy alakult, hogy már járhatna oviba szeptembertől ha szobatiszta lenne, ami jó lenne miután bölcsis sem volt, de ennek ellenére nem erőszakoskodom a gyerekkel, majd eljön az ideje. Remélem persze mielőbb, a nagyobbik lányomnál sokkal hamarabb és gyorsabban ment, de most ezzel kell megbirkóznunk! Türelmet és kitartást kívánok Nektek és magamnak is!
2013. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!