Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 3 éves múlt a kislányom és...

3 éves múlt a kislányom és direkt bepisil. Miért?

Figyelt kérdés

Szeptember óta ovis. Első hónapban nem pisilt be egyáltalán, októberben beteg lett, bepisilt és azóta elég sűrűn direkt bepisil. Sűrűn is pisil. Nem tudom már, mit tegyek :-(. Kértem mindenhogy, jutalmaztam, magyaráztam és múlt hét kedd után ma megint bepisilt :-(. Január közepe óta szobatiszta, ha elmegyünk sem pisilt be 1x sem. Éjjelre péntek óta nem kap pelust, nem csurgott még be sem. Tudom, hogy ez csak 3 nap, de akkor is.


Adjatok tanácsot, mit csináljak? Teljesen el vagyok keseredve és nem tudom mi miatt van ez :-(. Nem szeretném, hogy emiatt kitegyék az oviból, mert októberig nem volt ilyen :-(.


Bocs a hosszúságért!


2013. nov. 11. 17:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem nekem okoz gondot, hogy bepisil, hanem az oviba és ki akarják tenni. 2 oldali középfülgyulladása, mandulagyulladása van, valószínű ezért pisilt be.
2013. nov. 19. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!