Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Meddig történtek nálatok...

Nittababy kérdése:

Meddig történtek nálatok balesetek a szobatisztaságban? És mikor mertetek hosszú útra menni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem lányomat kb 2 éves koráig a wc és bili csak játéknak tekintette.

Aztán 2 éves már elmúlt mikor egyszer látott más gyereket pisilni wc-be és ö is azt akarta onnantól kezdve. 1-2 hétig Volt rajta pelenka, de mindig levette és ment a wc-re. ìgy onnantól szinte soha nem történt baleset kb 2 hónapig Volt váltóruha nálam(ráadásul összel kezdte), de ennyi. èjszakára viszont csak kb 2,5 évesen lett szobatiszta.

Husszú útra (10 órás), 2,5 éves Volt mikor mentünk, de már nem Volt rajta pelenka, szolt ha wc-nie kellett.

2013. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Álítólag én már egy éves koromra "szobatiszta" voltam. Jah és nem nagyon volt "balesetem". :D De az unokatestvérem pl 2 és fél éves korában még pelenkás volt.
2013. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiam két és fél évesen lett bilis, és három éves korára épp mire mentünk oviba addigra lett teljesen szobatiszta. Lányom 15 hónaposan kezdett bilizni és most 20 hónaposan már elindulunk vele max két órás útra.
2013. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a körülöttem lévö gyerekek 2,5 -3 éves korukra lesznek szobatiszták. hosszu utra ,- repülöutakra, vagy 400-500km-es utra pedig már 3 honapos kortol viszik a gyerekeket. az egyik barátomék most indulnak decemberben egy 4 hetes uj-zélandi utra, 26 ora repülöut, majd lakokocsis megoldás..a baba akkor lesz kereken egy éves.
2013. nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 macintosh ***** válasza:
Az én lányom 1 évesen kezdett bilizni és 1,5 éves korában már egyáltalán nem kellett pelus. Hosszú útra 1300 km 15 óra 11 hónaposan vittük Görögországba. Éjszaka mentünk, így majdnem az egészet végig aludta.
2013. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!